Sugestie
I.D.: 22491738

Kompleksowe świadczenie usług organizacyjnych oraz promocyjnych w związku z udziałem Województwa Łódzk. w misji gospodarczej branży rolniczej, połączonej z udziałem w targach rolno-spożywczych Anuga.

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
19.09.17
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
79951000
Zamawiający:
Województwo Łódzkie
Miejsce realizacji:
PL: Łódzki
Miejsce realizacji:
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Usługi w zakresie organizowania seminariów

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Świadczenie usług porządkowo – czystościowych wewnątrz i na zewnątrz budynków, będących w używaniu Prokuratury Okręgowej w Łodzi i podległych jej jednostek organizacyjnych. 31.01.18
Opracowanie dokumentacji dla Projektu: „Budowa zintegrowanych węzłów multimodalnych wraz z budową i przebudową przystanków kolejowych na terenie województwa łódzkiego"  
Usługa w zakresie transportu sanitarnego świadczonego dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im.Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu, ul. Parzęczewska 35 z podziałem na pakiety.  
Organizacja dwudniowego spotkania dla przedstawicieli lokalnych grup działania z terenu województwa łódzkiego pn. „Leader w województwie łódzkim: wymiana informacji i dobre praktyki”.  
1) Wykonanie dokumentacji projektowej - PB i PW dla zad. pn. "Rozbudowa drogi woj. nr 483 Łask - Gorczyn 2) Wyk. dok. projektowej - PW dla zad. pn. "Przebudowa drogi woj. nr 482 Łask ul.Warszawska" 31.01.18
Rozbudowa kompleksu termalno- basenowego realizowanego w ramach projektów „Rozwój uzdrowiska Uniejów (...)” i „Termy Uniejów Markowy Produkt Turystyki Uzdrowiskowej(...”.  
Rozbudowa kompleksu termalno- basenowego realizowanego w ramach projektów pn.: „Rozwój uzdrowiska Uniejów (...)" i "Termy Uniejów Markowy Produkt Turystyki Uzdrowiskowej(...)". 31.01.18
LOT D – Prace na liniach kolejowych nr 131, 542, 739 na odcinku Rusiec Łódzki (km 137,500) – Zduńska Wola Karsznice (km 170,212) w ramach projektu POIiŚ 5.1-14 09.02.18
Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj”: dokumentacji projektowej i robót budowlanych dotyczących: „Elektrociepłowni opalanej słomą Daszyna”  
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, w tym nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomości.