Sugestie
I.D.: 22517319

Promocja Miasta Gdańska i Gdańskiego Ośrodka Sportu przez dyscypliny sportowe: piłkę nożną mężczyzn, piłkę ręczną mężczyzn, piłkę siatkową mężczyzn, rugby mężczyzn, hokej na lodzie mężczyzn, tenis stołowy mężczyzn i żużel.

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
20.09.17
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
79342200
Zamawiający:
Gdański Ośrodek Sportu
Miejsce realizacji:
PL:
Miejsce realizacji:
Trójmiejski
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Promocja Miasta Gdańsk i Gdańskiego Ośrodka Sportu przez dyscypliny sportowe polegać będzie przede wszystkim na różnorakiej ekspozycji logotypu Miasta Gdańska i Gdańskiego Ośrodka Sportu w terminie od 15.8.2017 lub dnia zawarcia umowy, w zależności co nastąpi pierwsze, do dnia: 20.12.2017.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Świadczenie usług ratowniczych i stałego nadzoru nad bezpieczeństwem osób przebywających w wodzie na pływalniach Gdańskiego Ośrodka Sportu od 01.03.2018 roku do 31.12.2018 roku. 25.01.18
Dostawa specjalistycznych pojazdów do odbioru odpadów  
Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu dla robót budowlanych pn. przebudowa układu drogowego i miejskiego systemu odprowadzania wód opadowych w Ulicach Haffnera, Wosia Budzysza I Powstańców Warszawy wraz z przebudową koryta potoku grodowego na odcinku od km 0+000 do torów kolejowych, budową dojścia do użytku ekologicznego wąwozy grodowe oraz przebudową koryta zamkniętego potoku środkowego zlokalizowanego w ul. Pułaskiego w Sopocie.  
Roboty budowlane – przebudowa układu drogowego i miejskiego systemu odprowadzania wód opadowych w ulicach Haffnera, Wosia Budzysza I Powstańców Warszawy Wraz Z Przebudową Koryta Potoku Grodowego Na Odcinku Od Km 0+000 Do Torów Kolejowych, Budową Dojścia Do Użytku Ekologicznego Wąwozy Grodowe Oraz Przebudową Koryta Zamkniętego Potoku Środkowego Zlokalizowanego w ul. Pułaskiego w Sopocie.  
Utrzymanie czystości wydzielonych terenów zewnętrznych administrowanych przez Gdański Ośrodek Sportu w latach 2018-2020. 02.02.18
Jednorazowa dostawa komputerów stacjonarnych- 31 sztuk i monitorów-61 sztuk dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. 24.01.18
Sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych i monitorów dla Uniwersytetu Gdańskiego  
Dostawa wysokosprawnego chromatografu cieczowego z detektorem UV-DAD i fluorescencyjnym dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego.  
Dostawa sprzętu informatycznego dla jednostek organizacyjnych Politechniki Gdańskiej.  
Dostawa switchy sieciowych Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.