Sugestie
I.D.: 23249837

„Weryfikacja realizacji procesu dostosowania baz danych ewidencji gruntów i budynków do wymagań ZSIN w zakresie gleboznawczej klasyfikacji gruntów i aktualizacji (konwersji) danych EGiB’’.

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
19.10.17
Rodzaj dokumentu:
Pozostałe informacje
Kody CPV
71630000 72300000
Zamawiający:
Główny Urząd Geodezji i Kartografii
Miejsce realizacji:
POLSKA
Miejsce realizacji:
POLSKA
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Usługi kontroli i nadzoru technicznego Usługi w zakresie danych

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Wykonanie modernizacji bazy danych EGiB, utworzenie baz danych GESUT, BDOT500, dostosowanie danych RCiWN, BDSOG i EMUiA do obowiązującego modelu pojęciowego, harmonizacja baz danych... 24.11.17
Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT – etap I Powiat Parczewski.  
Dostawa baz danych w zakresie działek, budynków oraz użytków gruntowych i zasilenie tymi bazami systemu IIP” dla Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (PODGiK) w Piotrkowie Trybunalskim w ramach realizacji projektu pn. „Wdrożenie i rozwój infrastruktury informacji przestrzennej w celu świadczenia e-usług w Powiecie Piotrkowskim”. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.  
Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGiB oraz BDOT500 dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja”.  
Dostawa baz danych w zakresie sieci uzbrojenia terenu i zasilenie tymi bazami systemu infrastruktury informacji przestrzennej” dla Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (PODGiK) w Piotrkowie Trybunalskim w ramach realizacji projektu pn. „Wdrożenie i rozwój infrastruktury informacji przestrzennej w celu świadczenia e-usług w Powiecie Piotrkowskim”. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.  
Część NR: 3 Nazwa: Wykonanie prac projektowych i robót budowlanych w ramach projektu „Prace na linii kolejowej nr 52, na odcinku Lewki – Hajnówka”.  
Część NR: 2 Nazwa: Wykonanie prac projektowych i robót budowlanych w ramach projektu „Prace na linii kolejowej nr 32, na odcinku Białystok – Bielsk  
Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGiB,BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny woj.  
Część NR: 9 Nazwa: Zad.9 – Video-laryngoskop z zapasowym wziernikiem  
Część NR: 7 Nazwa: Zad.7 – Urządzenie do aktywnej regulacji temperatury pacjenta