Sugestie
I.D.: 23089525

Zapewnienie gwarancji, asysty technicznej, wsparcia technicznego w ramach systemu Geoportal Województwa Łódzkiego (GWŁ).

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
12.10.17
Rodzaj dokumentu:
Korekta / Anulowanie
Kody CPV
48000000 72250000 38221000
Termin składania wniosków:
14.11.17 10:00
Zamawiający:
Województwo Łódzkie
Miejsce realizacji:
PL: Łódzki
 
 
Miejsce realizacji:
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie gwarancji, asysty technicznej, wsparcia technicznego w ramach systemu Geoportal Województwa Łódzkiego (GWŁ).

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Opracowanie dokumentacji dla Projektu: „Budowa zintegrowanych węzłów multimodalnych wraz z budową i przebudową przystanków kolejowych na terenie województwa łódzkiego"  
Rozbudowa kompleksu termalno-basenowego realizowanego w ramach projektów pn.: „Rozwój uzdrowiska Uniejów (...)” i „Termy Uniejów Markowy Produkt Turystyki Uzdrowiskowej (...)” 14.02.18
„Usługa w zakresie eksploatacji i serwisu infrastruktury telekomunikacyjnej oraz technicznej infrastruktury towarzyszącej niezbędnej do funkcjonowania systemów telekomunikacyjnych i centrów przetwarza 21.02.18
Wykonanie robót budowlano-montażowych (...) w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego pn. „Przeciw wykluczeniu - kraina bez barier w Poddębicach – rewitalizacja kompleksu geotermalnego” 22.01.18
Postępowanie 35/2017 – Termomodernizacja wraz z przebudową budynku PSM I stopnia w Brzezinach  
Organizacja dwudniowego spotkania dla przedstawicieli lokalnych grup działania z terenu województwa łódzkiego pn. „Leader w województwie łódzkim: wymiana informacji i dobre praktyki”.  
Opracowanie dokumentacji dla Projektu „Elektryfikacja odcinka linii nr 25 Tomaszów Maz.–Opoczno" w ramach zadania „Rewitalizacja i modernizacja linii kolejowych na terenie województwa łódzkiego ...  
Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania  
Dostawę oleju opałowego do celów grzewczych do kotłowni zlokalizowanych w nieruchomościachadministrowanych przez Obszar Operacyjny ds. Nieruchomości w Łodzi.  
Sukcesywna, bezgotówkowa dostawa oleju napędowego klasyfikowanego na podstawie aktualnych przepisów i norm (Polskie Normy) obowiązujących w Polsce dla pojazdów będących w posiadaniu Zamawiającego.