Sugestie
I.D.: 22941071

Pełnienie nadzoru inwestorskiego na zadaniu: „Budowa wiaduktu nad torami PKP wraz z budową i rozbudowądrogi wojewódzkiej Nr 674 w m. Sokółka i niezbędną infrastrukturą techniczną”.

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
06.10.17
Rodzaj dokumentu:
Przetargi (wszystkie procedury)
Kody CPV
71247000
Termin składania wniosków:
28.11.17 09:30
Zamawiający:
Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
Miejsce realizacji:
PL: Podlaskie
 
 
Miejsce realizacji:
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Nadzór nad robotami budowlanymi

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Pełnienie nadzoru na: Budowa i rozbudowa dr. woj. Nr 645 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi iniezbędną infrastrukturą techn. na odc. Nowogród – Łomża wraz z obejściem m. Stare Kupiski.  
Pełnienie nadzoru inwestorskiego związanego z budową i rozbudową dr. woj. nr 690 wraz z dr. obiektami inżynierskimi i niezbędną infrastrukturą techniczną na odc. Ciechanowiec – Ostrożany – II Przetarg  
Pełnienie nadzoru na zad.: Budowa i rozbudowa dr. woj. Nr 682 i 681 na odc. Markowszczyzna-Roszki Wodźki z obejściem m.Markowszczyzna, Turośń Dolna, Uhowo, Łapy Płonka Kościelna, Roszki Wodźki odc.II. 10.04.18
Obsługa laboratoryjna na zadaniu: Budowa i rozbudowa dr. woj. Nr 645 wraz z drogowymi obiektamiinżynierskimi i niezbędną infrastrukturą techn. na odc. Nowogród-Łomża wraz z obejściem m. Stare Kupiski.  
Budowa i rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 645 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi i niezbędną infrastrukturą techniczną na odcinku Nowogród – Łomża wraz z obejściem m. Stare Kupiski.  
Pełnienie nadzoru oraz zarządzanie Kontraktem pn.: „Projekt i budowa drogi ekspresowej S-61 Ostrów Mazowiecka – Szczuczyn, odcinek: węzeł „Podborze” (z węzłem) - węzeł „Śniadowo” (bez węzła)  
Pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją Robót oraz zarządzanie Kontr. pn.:„Projekt i budowa dr.ekspresowej S-61 Ostrów Maz.–Szczuczyn, odc.:węzeł Kolno(z węzłem)–węzeł Stawiski(bez węzła)  
Pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją Robót oraz zarządzanie Kontr. pn.:„Projekt i budowa dr ekspres. S-61 Obw. Augustowa–gr. państwa, odcinek: koniec obw. Suwałk–Budzisko z obw. Szypliszek”  
Pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją Robót oraz zarządzanie Kontr.pn.:„Projekt i budowa dr.ekspresowej S-61 Ostrów Maz.–Szczuczyn,odc.:węzeł Stawiski(bez węzła)–początek obw. Szczuczyna"  
Pełnienie nadzoru oraz zarządzanie Kontraktem pn.: „Projekt i budowa drogi ekspresowej S61 Ostrów Mazowiecka - Szczuczyn, odc.: od węzła „Śniadowo”(z węzłem) do węzła „Łomża Południe” (bez węzła)”