Sugestie
I.D.: 23795409

Wykonywanie usług sprzątania nieruchomości położonej przy ul. Godebskiego 10,12,14 i ul. Czwartaków 1, 3 w Gdyni.

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
10.11.17
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
90910000
Zamawiający:
AMW Towarzystwo Budownicwa Społecznego „Kwatera” Sp. z o.o.
Miejsce realizacji:
PL: Pomorskie
Miejsce realizacji:
Pomorskie
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
1.Przedmiotem zamówienia jest Wykonywanie usług sprzątania nieruchomości położonej przy ul. Godebskiego 10,12, 14 i ul. Czwartaków 1, 3 w Gdyni., 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SIWZ., Przedmiotem zamówienia jest Wykonywanie usług sprzątania nieruchomości położonej przy ul. Godebskiego 10, 12, 14 i ul. Czwartaków 1, 3 w Gdyni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SIWZ.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Wykonywanie usług sprzątania nieruchomości położonej przy ul. Godebskiego 10,12,14 i ul. Czwartaków 1, 3 w Gdyni.  
Wykonywanie usług sprzątania nieruchomości położonej przy ul. Kilińskiego 1 i 9.  
Usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz tych, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z terenu Gminy Ustka.  
Stała konserwacja nieruchomości położonej przy ul. Kilińskiego 1 i 9 w Gdańsku.  
WYKONYWANIE SUKCESYWNEJ USŁUGI UTYLIZACJI NIEBEZPIECZNYCH ODPADÓW MEDYCZNYCH DLA LOKALIZACJI: SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. F. CEYNOWY W WEJHEROWIE  
Inżynier Kontraktu przedsięwzięcia pn. „Budowa hermetycznej instalacji, jako uzupełnienie istniejącego systemukompostowania w Zakładzie Utylizacyjnym w Gdańsku”.  
Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, realizowanego w trybie dialogu konkurencyjnego którego wartość szacunkowa przekracza kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy – „Kompleksowe oświetlenie na terenie Gminy Ustka w latach 2017 – 2022/2023.  
Świadczenie usługi sprzątania budynków internatowych oraz kwater internatowych położonych w obszarze działania Oddziału Terenowego Pomorskiego.  
Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu dla robót budowlanych pn. przebudowa układu drogowego i miejskiego systemu odprowadzania wód opadowych w Ulicach Haffnera, Wosia Budzysza I Powstańców Warszawy wraz z przebudową koryta potoku grodowego na odcinku od km 0+000 do torów kolejowych, budową dojścia do użytku ekologicznego wąwozy grodowe oraz przebudową koryta zamkniętego potoku środkowego zlokalizowanego w ul. Pułaskiego w Sopocie.  
Remont dachu budynku głównego szpitala wraz z dociepleniem przy ul. Reja 12 w Sztumie Numer referencyjny: ON.272.6.3.2017.III Przedmiotem zamówienia 15.12.17