Sugestie
I.D.: 23795634

„Wybór operatora na linie komunikacyjne nr 4 i 8 w Legnicy”.

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
10.11.17
Rodzaj dokumentu:
Korekta / Anulowanie
Kody CPV
60112000
Termin składania wniosków:
24.11.17
Zamawiający:
Gmina Legnica reprezentowana przez Prezydenta Miasta Legnica
Miejsce realizacji:
PL: Legnicko-głogowski
 
 
Miejsce realizacji:
Legnicko-Głogowski
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
„Wybór operatora na linie komunikacyjne nr 4 i 8 w Legnicy” -zadania związanego z realizacją projektu pn: „Zakup nowych, przyjaznych dla środowiska autobusów na potrzeby komunikacji miejskiej w Legnicy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013., Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w zakresie:, 1) regularnego przewozu osób na liniach komunikacji miejskiej nr 4 i nr 8 na terenie miasta Legnicy,, 2) sprzedaży biletów jednoprzejazdowych przez kierowców autobusów na liniach nr 4 i nr 8,, 3) prowadzenia kontroli dokumentów przewozu osób, bagażu i zwierząt na liniach nr 4 i nr 8., Wykonawca będzie realizował odpłatnie usługi przewozowe zgodnie z zakresem rzeczowym. Zakres rzeczowy wynosi około 366.357,00 wozokilometrów.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Wykonywanie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi na rzecz mieszkańców Legnicy, w okresie od 1.1.2018 do 31.12.2019.  
Dostawa ambulansu Typu C z wyposażeniem dla potrzeb Pogotowia Ratunkowego w Legnicy.  
Przetarg nieograniczony – dostawa używanego sprawnego sprzętu medycznego mającego stanowić wyposażenie pracowni hemodynamiki i elektrofizjologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy.  
Przetarg nieograniczony na dostawy produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych oraz płynów infuzyjnych na potrzeby pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy.  
Przetarg nieograniczony na dostawy produktów leczniczych – ruksolitynib i sulfatazy iduronian – stosowanych w ramach programów lekowych.  
Utrzymanie parkingów – strefa płatnego parkowania. 11.12.17
Dostawa, wdrożenie oraz serwis zintegrowanego systemu informatycznego (ZSI) klasy ERP wraz dostawą infrastruktury sprzętowej niezbędnej do instalacji i eksploatacji zintegrowanego systemu informatyczn.  
Przetarg nieograniczony na dostawy różnych wyrobów medycznych.  
Przetarg nieograniczony na „Opracowanie dokumentacji, dostawy i wdrożenie Infrastruktury sprzętowej oraz dostawy i wdrożenie oprogramowania ogólnie dostępnego na rynku”. 05.01.18
Dostawa 4 (czterech) fabrycznie nowych autobusów miejskich jednoczłonowych z niską podłogą przeznaczonych do eksploatacji w komunikacji miejskiej.