Sugestie
I.D.: 22941364

Usługa konserwacji i obsługi serwisowej urządzeń, systemów oraz instalacji klimatyzacji i wentylacji w obiektach Uniwersytetu Gdańskiego, w podziale na części: część I – 22 obiekty, część II: Wydział.

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
06.10.17
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
50700000
Zamawiający:
Uniwersytet Gdański
Miejsce realizacji:
PL: Gdański
Miejsce realizacji:
Gdański
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Usługa konserwacji i obsługi serwisowej urządzeń, systemów oraz instalacji klimatyzacji i wentylacji w obiektach Uniwersytetu Gdańskiego, w podziale na części: część I – 22 obiekty, część II: Wydział Nauk Społecznych., Usługa konserwacji i obsługi serwisowej urządzeń, systemów oraz instalacji klimatyzacji i wentylacji w obiektach Uniwersytetu Gdańskiego, w podziale na części: część I – 22 obiekty., Usługa konserwacji i obsługi serwisowej urządzeń, systemów oraz instalacji klimatyzacji i wentylacji w obiektach Uniwersytetu Gdańskiego, w podziale na części: część II: Wydział Nauk Społecznych.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Część I – Jednorazowa dostawa serwera, Część II – Jednorazowa dostawa stacji dyskowej, dla Katedry Taksonomii Roślin i Ochrony Przyrody Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego. 23.10.17
Dostawa cieplarki laboratoryjnej z konwekcją naturalną z wyposażeniem dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego. 06.11.17
Sukcesywna dostawa podzespołów i akcesoriów komputerowych dla Uniwersytetu Gdańskiego.  
Modernizacja i remont pomieszczeń w części piwnicznej budynku Chemia C Politechniki Gdańskiej w Gdańsku przy ul. Gabriela Narutowicza 11/12. 28.11.17
Dostawa wirówki labolatoryjnej z chłodzeniem wraz z wyposażeniem dla Zakładu Szczepionek Rekombinowanych Miedzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Me.  
Dostawa w pełni zautomatyzowanego systemu biosensorowego dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.  
Dostawa Koncentratora próżniowego z czterema rotorami, pompą i wymrażaczem dla Zakładu Biotechnologii Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego.  
Dostawa autoklawów dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego.  
Sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego.  
Dostawa: I część – autoklawu laboratoryjnego, II część – tensjometru laboratoryjnego dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego.