Sugestie
I.D.: 1755809

Czyszczenie i konserwacja sieci kanalizacji deszczowej, rowów melioracyjnych i przepompowni wód deszczowych na terenie Miasta Olsztyna w latach 2014–2016.

Rodzaj umowy: Usługi Data publikacji: 23.01.14
Rodzaj dokumentu: Przetargi (wszystkie procedury) Miejsce realizacji: Olsztyński
Miejsce realizacji:
Olsztyński
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis: Czyszczenie i konserwacja sieci kanalizacji deszczowej, rowów melioracyjnych i przepompowni wód deszczowych na terenie Miasta Olsztyna w latach 2014–2016.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

Rejestracja na test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
WYKONYWANIE CZYSZCZENIA I NAPRAWY SIECI KANALIZACJI DESZCZOWEJ, PRZEPOMPOWNI WÓD DESZCZOWYCH NA TERENIE OSIEDLA STARA MIŁOSNA WRAZ Z CZYSZCZENIEM SAPARATORÓW I PODZIEMNYCH ZBIORNIKÓW RETENCYJNYCH W DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY.
Przebudowa i rozbudowa stadionu lekkoatletycznego wraz z zapleczem przy al. Józefa Piłsudskiego 22 w Lublinie. Zadanie inwestycyjne współfinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.
Zamówienie z wolnej ręki: Bieżące utrzymanie i konserwacja obiektów przepompowni wód deszczowych na terenie miasta Sosnowca.
Zamówienie z wolnej ręki: Bieżące utrzymanie i konserwacja obiektów przepompowni wód deszczowych na terenie miasta Sosnowca.
Czyszczenie, udrożnienie, konserwacja urządzeń odwadniających i kanalizacji deszczowej wraz z remontem elementów infrastruktury technicznej odwadniającej pasy drogowe na terenie miasta Jaworzna w 2016 roku.
Konserwacja i czyszczenie rowów z wyprofilowaniem dna i skarp na terenie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze.
Czyszczenie i skanowanie kanalizacji deszczowej oraz czyszczenie separatorów na terenie miasta Pniewy.
Zamówienie z wolnej ręki: WYKONYWANIE CZYSZCZENIA I NAPRAWY SIECI KANALIZACJI DESZCZOWEJ WRAZ Z CZYSZCZENIEM SEPARATORÓW I PODZIEMNYCH ZBIORNIKÓW RETENCYJNYCH W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY - zamówienie uzupełniające do umowy Nr WES/ZP/B/III/2/1/49/47/2014.
Konserwacja otwartych i zarurowanych rowów melioracyjnych na terenie miasta Wrocławia.
Świadczenie usług sprzętem przeznaczonym do robót drogowych wg wskazań Zamawiającego wraz z konserwacją i czyszczeniem rowów przydrożnych na terenie działania:Zadanie nr 1 – Rejon Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze Zadanie nr 2 – Obwód Drogowy w Kożuchowie oraz Obwód Drogowy w Sławie Zadanie nr 3 – Obwód Drogowy w Lubsku oraz Obwód Drogowy w Żaganiu Zadanie nr 4 – Obwód Drogowy w Kłodawie oraz Obwód Drogowy w Drezdenku Zadanie nr 5 – Obwód Drogowy w Sulęcinie oraz Obwód Drogowy w Ośnie Lubuskim.