Sugestie
I.D.: 1755809

Czyszczenie i konserwacja sieci kanalizacji deszczowej, rowów melioracyjnych i przepompowni wód deszczowych na terenie Miasta Olsztyna w latach 2014–2016.

Rodzaj umowy: Usługi Data publikacji: 23.01.14
Rodzaj dokumentu: Przetargi (wszystkie procedury) Miejsce realizacji: Olsztyński
Miejsce realizacji:
Olsztyński
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis: Czyszczenie i konserwacja sieci kanalizacji deszczowej, rowów melioracyjnych i przepompowni wód deszczowych na terenie Miasta Olsztyna w latach 2014–2016.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

Rejestracja na test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Bieżąca konserwacja, utrzymanie oraz oczyszczanie miejskiej sieci kanalizacji deszczowej wraz z urządzeniami towarzyszącymi w granicach administracyjnych Miasta Białegostoku.
Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji: budowa obwodnicy miejscowości Czarnowąsy.
Rozbudowa drogi wojewódzki nr 519 na odcinku Małdyty – Morąg.
Bieżące utrzymanie i konserwacja osadnika piasku usytuowanego pomiędzy ul. Składową a tunelem im. Gen. A.E. Fieldorfa „Nila” w Białymstoku wraz z urządzeniami towarzyszącymi.
Budowa odwodnienia na terenie miasta Milanówka..
Nadzór inwestorski i rozliczenie finansowe i rzeczowe – funkcja Inżyniera przy realizacji Projektu pn.:Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 846 Małochwiej Duży – Wojsławice – Teratyn od km 6+100 do km 12+100 oraz od km 12+910 do km 21+393 o dł.14,483 km.
Zamówienie z wolnej ręki: Bieżące utrzymanie kanalizacji deszczowej oraz rowów na terenie Miasta Racibórz.
Opracowanie dokumentacji oraz pełnienie nadzorów autorskich w ramach projektu: „Rozbudowa i udrożnienie sieci komunikacji zbiorowej dla obszaru specjalnej strefy ekonomicznej i strefy przemysłowej w Lublinie”: Zadanie I: a) przebudowa kluczowego węzła komunikacji zbiorowej Ronda Lubelskiego Lipca'80 w Lublinie wraz z wlotami, ul. Fabrycznej z mostem na rzece Czerniejówce do skrzyżowania z ul. Wolską, odcinka al. Zygmuntowskich, b) budowa trakcji trolejbusowej wraz z przebudową oświetlenia drogowego w ul. Lubelskiego Lipca '80 na odcinku od skrzyżowania z ulicami: Al. Zygmuntowskie – Unii Lubelskiej – Fabryczna do skrzyżowania z al. J. Piłsudskiego, c) wykonanie korytarza (buspasy) dla komuni
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej zadania p.n. Termomodernizacja i remont budynku przy ul. Bydgoskiej 74 w Toruniu (dz. 447, 448/4, 437/2, obręb 7).
Wykonanie Dokumentacji Projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa koryta Potoku Grodowego na odcinku od km 0+000 do torów kolejowych wraz z budową kanalizacji deszczowej w ul. Wosia Budzysza i ul. Powstańców Warszawy w Sopocie” wraz z pełnieniem Nadzoru Autorskiego w trakcie realizacji Robót.