Sugestie
I.D.: 1755809

Czyszczenie i konserwacja sieci kanalizacji deszczowej, rowów melioracyjnych i przepompowni wód deszczowych na terenie Miasta Olsztyna w latach 2014–2016.

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
23.01.14
Rodzaj dokumentu:
Przetargi (wszystkie procedury)
Kody CPV
90470000 90641000 45330000 45233141
Termin składania wniosków:
04.03.14 10:30
Zamawiający:
Gmina Olsztyn
Miejsce realizacji:
PL: Olsztyński
 
 
Miejsce realizacji:
Olsztyński
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Czyszczenie i konserwacja sieci kanalizacji deszczowej, rowów melioracyjnych i przepompowni wód deszczowych na terenie Miasta Olsztyna w latach 2014–2016.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz sieci wodociągowej dla osiedla przy ul. Kościuszki w Lidzbarku Warmińskim, w ramach projektu: „Budowa kanalizacji sanitarnej w Lidzbarku Warmińskim na obszarach bez kanalizacji oraz infrastruktury technicznej”. 23.08.17
Bieżące utrzymanie dróg krajowych w zakresie poboczy, korpusu drogowego, odwodnienia i chodników administrowanych przez GDDKiA Oddział w Olsztynie w podziale na zadania. 22.08.17
Rewitalizacja Starego Miasta Bartoszyce Etap I.  
Przebudowa układu ulicznego Centrum Olsztyna – budowa ulicy Partyzantów.  
„Zaprojektowanie i wybudowanie instalacji wykorzystującej biomasę w MPEC Sp. z o.o. w Olsztynie”. 02.10.17
Opracowanie dokumentacji budowlano wykonawczej w ramach projektu „Budowa ścieżek rowerowych na terenie powiatu kętrzyńskiego – dokumentacja techniczna” na odcinku I od km 0+000 do km 0+871 oraz od zak.  
Wznowienie/rozgraniczenie i stabilizacja granic pasa drogowego dróg krajowych na terenie działania olsztyńskiego Oddziału GDDKiA.  
Zamówienie z wolnej ręki: Roboty uzupełniające przy realizacji zadania: Dowożenie uczniów z terenu gminy Stawiguda do szkół CZĘŚĆ I - Dowożenie i zakup biletów miesięcznych dla uczniów uczniów Publicznego Gimnazjum oraz Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Stawigudzie CZĘŚĆ II - Dowożenie i zakup biletów miesięcznych dla uczniów Szkoły Podstawowej w Rusi CZĘŚĆ III - Dowożenie uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Stawiguda do szkół i placówek specjalnych w Olsztynie.