Sugestie
I.D.: 1755809

Czyszczenie i konserwacja sieci kanalizacji deszczowej, rowów melioracyjnych i przepompowni wód deszczowych na terenie Miasta Olsztyna w latach 2014–2016.

Rodzaj umowy Usługi Data publikacji: 23.01.14
Rodzaj dokumentu: Przetargi (wszystkie procedury) Miejsce realizacji: Olsztyński
Miejsce realizacji:
Olsztyński
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Musisz być zalogowany żeby dodawać notatki.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis: Czyszczenie i konserwacja sieci kanalizacji deszczowej, rowów melioracyjnych i przepompowni wód deszczowych na terenie Miasta Olsztyna w latach 2014–2016.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

Rejestracja na test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Nadzór eksploatacyjny i utrzymanie sieci i urządzeń miejskiej kanalizacji deszczowej na terenie miasta Poznania.
Montaż/instalacja efektywnego energetycznie oświetlenia w Gminie Sosnowiec.Kompleksowe świadczenie usługi energetycznej do zasilania oświetlenia przy ul. Chemicznej i Parku Schoena w Sosnowcu.Bieżące utrzymanie i konserwacja przepompowni wód deszczowych na terenie miasta Sosnowca.Utrzymanie kanalizacji deszczowej na terenie miasta Sosnowca – II zadania.Sprzątanie pomieszczeń w okresie kwalifikacji wojskowej w 2016 r.Usługi sprzątania i dozoru budynków administrowanych przez Wydział Administracyjno-Gospodarczy.Mycie okien trudnodostępnych włącznie ze stolarką okienną w budynkach Urzędu Miejskiego w Sosnowcu.
Wykonanie „Rozbudowy drogi krajowej nr 8 Warszawa – Białystok do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Wyszków – granica województwa podlaskiego”, odcinek Ia – Wyszków – węzeł „Poręba” (z węzłem) od km 516+482,66 do km 529+470,00 o długości ok. 12,99 km.
Wykonanie Rozbudowy drogi krajowej nr 8 Warszawa – Białystok do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Wyszków – granica województwa podlaskiego, odcinek II: obwodnica Ostrowi Mazowieckiej – granica woj. podlaskiego od km 553+145,50 do km 562+542,07, o długości ok. 9,40 km.
Wykonanie usługi w zakresie odbioru ścieków z wód opadowych i roztopowych z terenu Gminy Legionowo, oraz przepompowywania ich przy wykorzystaniu pompowni PD i pompowni zlokalizowanej przy ulicy Pałacowej PD-2 oraz pompowni zlokalizowanej przy ul. Parkowej w Legionowie przewodami Ø 400 będącymi własnością PW-K ,,Legionowo” Sp z o. o. do rzeki Wisły.
Bieżąca konserwacja i utrzymanie potoków i rowów odwadniających będących w utrzymaniu Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Rzeszowa zlokalizowanych na terenie miasta Rzeszowa.
Czyszczenie i utrzymanie kanalizacji deszczowej na terenie miasta Świętochłowice.
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych w ramach zadań: „Budowa sieci wodociągowej z wymaganymi przyłączami”, „Budowa sieci kanalizacyjnej z wymaganymi przyłączami”, „Budowa sieci c.o. z niezbędnymi węzłami cieplnymi” na terenie kompleksu wojskowego Legionowo.
Konserwacja sygnalizacji świetlnych i urządzeń Systemu Zarządzania Ruchem na terenie miasta Białystok.
Obsługa, eksploatacja, naprawy bieżące i konserwacje 119 sztuk przepompowni melioracyjnych na terenie województwa zachodniopomorskiego.