Sugestie
I.D.: 25140425

Dostawy dla kopalń JSW S.A. pian izolacyjnych mocznikowo-formaldehydowych, pian do wypełniania pustek w górotworze oraz uszczelniania wykładki w wyrobiskach korytarzowych z terminem realizacji 12 mies.

Rodzaj umowy:
Dostawy
Data publikacji:
09.01.18
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
24911200
Zamawiający:
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji
Miejsce realizacji:
PL: Rybnicki
Miejsce realizacji:
Rybnicki
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Dostawy dla kopalń JSW S.A. pian izolacyjnych mocznikowo-formaldehydowych, pian do wypełniania pustek w górotworze oraz uszczelniania wykładki w wyrobiskach korytarzowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy., Dwuskładnikowa piana izolacyjna mocznikowo-formaldehydowa w łącznej ilości 461 000 l (pakiet 2 pozycje)., Dwuskładnikowa piana antypirogeniczna mocznikowo-formaldehydowa w łącznej ilości 648 592 l (pakiet 2 pozycje)., Dwuskładnikowa piana fenolowa średnio spienialna w łącznej ilości 3 720 kg (pakiet 2 pozycje)., Dwuskładnikowa piana fenolowa wysoko spienialna w łącznej ilości 533 137 kg (pakiet 2 pozycje)., Dwuskładnikowa piana fenolowa bardzo wysoko spienialna w łącznej ilości 155 140 kg (pakiet 2 pozycje)., Dwuskładnikowa piana fenolowa do natrysku w łącznej ilości 50 616 kg (pakiet 2 pozycje).

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Dostawy do kopalń JSW S.A. górniczych zapalników elektrycznych, materiałów wybuchowych oraz lontu detonującego z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy  
Dostawy do kopalń JSW S.A. lin stalowych ogólnego przeznaczenia z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy  
Dostawy do kopalń JSW S.A. dwuskładnikowych klejów do konsolidacji i wzmacniania górotworu z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.  
Dostawy do kopalń JSW S.A. szyn pośrednich, rozjazdów torowych i ich części oraz akcesoriów kolejowych zterminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.  
Dostawy do kopalń JSW S.A. rozpór rurowych i rozpór regulowanych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy  
Dostawy do kopalń JSW S.A. elementów trasy kolejki ZD24D, rozjazdów oraz części zamiennych do rozjazdów trasy ZD24D i ZD24D/130 z terminem realizacji od daty zawarcia umowy do 31.12.2018 r.  
Dostawy do kopalń JSW S.A. drewna kopalnianego z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.  
Dostawy do kopalń JSW S.A. rur z/szwem kołnierzowych PN 16 z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy  
Dostawy do kopalń JSW S.A. obuwia roboczego, z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy 30.03.18
Dostawy do kopalń JSW S.A. strzemion SDS V29 oraz V32/36 wg dokumentacji JSW S.A. z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.