Sugestie
I.D.: 24521919

Liczniki specjalne 2017

Rodzaj umowy:
Dostawy
Data publikacji:
07.12.17
Rodzaj dokumentu:
Korekta / Anulowanie
Kody CPV
38551000
Termin składania wniosków:
15.12.17 10:00
Zamawiający:
ENERGA-OPERATOR S.A.
Miejsce realizacji:
PL: MAKROREGION PÓŁNOCNY
POLSKA
 
 
Miejsce realizacji:
POLSKA, REGION PÓŁNOCNY
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa fabrycznie nowych liczników energii elektrycznej wraz z modułami komunikacyjnymi, łącznie 6823 szt., oraz dostawa oprogramowania umożliwiającego parametryzację licznika, odczyt danych pomiarowych, profili obciążeń, rejestratora zdarzeń, wraz z bezterminową licencją na jego użytkowanie dla 300 stanowisk dla każdego typu licznika, spełniających wymagania opisane w załączniku nr 1 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (Opis przedmiotu zamówienia).

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
„Prace na linii kolejowej nr 7 Warszawa Wschodnia Osobowa – Dorohusk na odcinku Warszawa – Otwock –Dęblin – Lublin, odcinek Otwock – Lublin w km 26,050-175,850”.  
Usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz tych, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z terenu Gminy Ustka.  
Dostawa statycznych bezpośrednich liczników energii elektrycznej z wbudowanym modemem GPRS/UMTS.  
Zakup, instalacja, uruchomienie urządzeń teleinformatycznych i oprogramowania wraz kompleksowym wdrożeniem w zakresie objętym projektem pn. „Poprawa jakości i dostępności świadczeń zdrowotnych dzięki. 18.12.17
Zakup i dostawa oprogramowania umożliwiającego projektowanie i przygotowywanie materiałów publikacyjnych do druku, udostępnienie w Internecie i na urządzeniach przenośnych.  
Dostawa statycznych wielostrefowych 4-kwadrantowych liczników energii elektrycznej klasy dokładności 0.2.  
Część NR: 4 Nazwa: Dostawa pieczywa  
Wykonanie rozbudowy istniejącego systemu ładowania i rozładowania akumulatorów w akumulatorowni 17 WBZ Międzyrzecz – realizacja II etapu projektu.  
Dostawa urządzeń transmisji danych pomiarowych wykorzystujących standard 3G do przemysłowych elektronicznych liczników energii elektrycznej na potrzeby Tauron Dystrybucja S.A.  
Budowa sieci inteligentnej poprzez modernizację istniejących i budowę nowych stanowisk automatyki sieciowej spełniających standard systemu FDIR na obszarze Centralnym Oddziału Dystrybucji Poznań, 19.12.17