Sugestie
I.D.: 23089467

Monitoring alarmowych sygnałów pożarowych w budynkach Oddziału ZUS w Pile oraz podległych Inspektoratach.

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
12.10.17
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
75251110
Zamawiający:
Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie, Oddział w Szczecinie
Miejsce realizacji:
PL: Miasto Szczecin
Miejsce realizacji:
Miasto Szczecin
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Usługi ochrony przeciwpożarowej

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia oraz monitoring systemów alarmowych wraz z ochroną interwencyjną w obiektach Oddziału ZUS w Zielonej Górze.  
Całodobowa stała ochrona osób i mienia w budynkach Szczecińskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ulicy Niemierzyńskiej 17A i ulicy Cyfrowej 4, 6, 8 oraz w bezpośrednim otoczeniu powyższych obiektów. 28.11.17
Zakup i dostawa sprzętu do realizacji usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia szkoleń dla osadzonych przebywających w jedn. penit. S. W. podległych OISW w Szczecinie.  
Utrzymanie czystości w budynkach Szczecińskiego Parku Naukowo-Technologicznego Spółka z o.o. oraz na terenach posesji. 28.11.17
Dostawa i montaż sprzętu, wyposażenia oraz urządzeń medycznych szpitalnego oddziału ratunkowego realizowane w ramach projektu nr POIiŚ .09.01.00-00-0109/16 pn. „Rozbudowa i doposażenie SPSZOZ „Zdroje”.  
Dostawa implantów ortopedycznych z podziałem na 9 zadań dla potrzeb oddziału ortopedii i traumatologii narządu ruchu do 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie.  
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, mienia oraz ubezpieczenia komunikacyjne Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie. 20.11.17
Odbiór odpadów stałych i resztek pokonsumpcyjnych z SPWSZ w Szczecinie oraz odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych pochodzących z działalności SPWSZ w Szczecinie.  
Usługi geodezyjne dla potrzeb zadań realizowanych w ramach działalności Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Szczecinie. 05.12.17
Świadczenie usług konserwacyjno-naprawczych (...) dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie.