Sugestie
I.D.: 2134892

NADZÓR INWESTORSKI W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH na 1.Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na linii kolejowej nr 273 w torze nr 1 na odcinku Czerwieńsk Towarowy - Bytnica , 2. Wykonanie robót budowlanych na linii kolejowej nr 273 w torze nr 2 na st. Zielona Góra oraz w torze nr 1 i 2 na st. Czerwieńsk Towarowy w ramach zadania pn.:Modernizacja linii kolejowej nr 273 na odcinku Głogów - Zielona Góra - Rzepin - Dolna Odra.

Rodzaj umowy: Usługi Data publikacji: 11.03.14
Rodzaj dokumentu: Przetargi (wszystkie procedury) Miejsce realizacji: Warszawa
Miejsce realizacji:
POLSKA
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis: NADZÓR INWESTORSKI W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH na 1.Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na linii kolejowej nr 273 w torze nr 1 na odcink...

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

Rejestracja na test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji: budowa obwodnicy miejscowości Czarnowąsy.
"Nadzór nad modernizacją linii kolejowej E59, odcinek granica woj. dolnośląskiego–Czempiń” w ramach projektu „Prace na linii kolejowej E 59 na odcinku Wrocław– Poznań, etap IV, odcinek granica województwa dolnośląskiego – Czempiń” realizowanego w ramach unijnego instrumentu finansowego Connecting EuropefacilitY (CEF)".
Usługa kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych związanych z wykonaniem inwestycji pod nazwą: „Budowa szkoły gimnazjalnej i szkoły ponadgimnazjalnej przy ul. Wspólnej w Markach –ETAP I”.
Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” dokumentacji projektowej z uzyskaniem decyzji środowiskowej i decyzji ZRID z rygorem natychmiastowej wykonalności oraz robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Przebudowa/rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 867 na odcinku od Oleszyc do Lubaczowa wraz z budową obwodnicy Oleszyc”.
Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” dokumentacji projektowej z uzyskaniem decyzji środowiskowej i decyzji ZRID z rygorem natychmiastowej wykonalności oraz robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Budowa obwodnicy m. Lubaczów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 866 Dachnów – Lubaczów – Granica Państwa”, planowanego do współfinansowania z EFRR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014- 2020.
Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” zadania pn.: „Przebudowa/rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 988 Babica – Strzyżów – Warzyce na odcinku od miejscowości Zaborów do początku obwodnicy m. Strzyżów”.
Opracowanie dokumentacji oraz pełnienie nadzorów autorskich w ramach projektu: „Rozbudowa i udrożnienie sieci komunikacji zbiorowej dla obszaru specjalnej strefy ekonomicznej i strefy przemysłowej w Lublinie”: Zadanie I: a) przebudowa kluczowego węzła komunikacji zbiorowej Ronda Lubelskiego Lipca'80 w Lublinie wraz z wlotami, ul. Fabrycznej z mostem na rzece Czerniejówce do skrzyżowania z ul. Wolską, odcinka al. Zygmuntowskich, b) budowa trakcji trolejbusowej wraz z przebudową oświetlenia drogowego w ul. Lubelskiego Lipca '80 na odcinku od skrzyżowania z ulicami: Al. Zygmuntowskie – Unii Lubelskiej – Fabryczna do skrzyżowania z al. J. Piłsudskiego, c) wykonanie korytarza (buspasy) dla komuni
Modernizacja sieci trakcyjnej wraz z robotami towarzyszącymi, tor nr 2 szlak Żarów – Imbramowice oraz przebudowa peronu nr 1 w st. Imbramowice, w ramach projektu inwestycyjnego pn. „Prace na linii kolejowej nr 274 Wrocław – Zgorzelec na odcinku Wrocław-Jelenia Góra oraz przyległych łącznicach”.
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej zadania: 1. Rozbudowa i przebudowa Przedszkola Miejskiego nr 8 wraz z zagospodarowaniem terenu ul. Chabrowa 49 w Toruniu 1. Rozbudowa i przebudowa Przedszkola Miejskiego nr 15 przy ul. Bażyńskich 22 w Toruniu, 2. Rozbudowa i przebudowa Przedszkola Miejskiego 17 wraz z zagospodarowaniem terenu ul. Gagarina 210 w Toruniu.
Modernizacja toru nr 3, 4 i 6 w stacji Marciszów, likwidację nieczynnego przejścia pod torami w stacji Janowice Wielkie wraz z robotami towarzyszącymi, w ramach zadania pn.: „Modernizacja linii kolejowej nr 274 Wrocław – Zgorzelec na odcinku Wrocław – Jelenia Góra” – modernizacja nawierzchni kolejowej wraz z robotami towarzyszącymi, tor nr 1 szlak Marciszów – Janowice Wielkie. – zamówienie uzupełniające.