Sugestie
I.D.: 23090062

Najem aparatury elektrycznej do zasilania kompleksu ścianowego dla potrzeb JSW S.A. KWK „Knurów – Szczygłowice”.

Rodzaj umowy:
Dostawy
Data publikacji:
12.10.17
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
31600000
Zamawiający:

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.
Miejsce realizacji:
PL: KWK „Knurów-Szczygłowice”.
Miejsce realizacji:
Rybnicki
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Najem aparatury elektrycznej do zasilania kompleksu ścianowego dla potrzeb JSW S.A. KWK „Knurów – Szczygłowice”, Termin wykonania zamówienia:, a) Okres najmu: 1460 dni liczony od daty pozytywnego, protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia na dole Kopalni., b) Dostawa przedmiotu zamówienia środkami i na koszt Wykonawcy: do 3 tygodni od daty zawarcia umowy., c) Protokolarny odbiór przedmiotu zamówienia na dole kopalni nastąpi nie później niż 3 miesiąc od daty dostawy kompletnego przedmiotu zamówienia do Zamawiającego., W przypadku braku protokołu z przeprowadzonego odbioru kombajnu w terminie określonym powyżej, z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, Wykonawca rozpocznie naliczanie stawki czynszu najmu., d) Okres zwrotu przedmiotu zamówienia do Wykonawcy (środkami i na koszt Wykonawcy): do 8 tygodni od daty zakończenia okresu najmu. Zakończenie naliczania stawki najmu nastąpi w dniu zakończenia eksploatacji aparatury elektrycznej o czym zostanie poinformowany Wykonawca.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Dostawa i zabudowa linii kablowych średniego napięcia dla JSW S.A. KWK „Pniówek”. 23.10.17
Dostawy dla KWK „Knurów-Szczygłowice” obudowy chodnikowej z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.  
Dostawy dla KWK Knurów-Szczygłowice kabli i przewodów z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.  
Dostawy dla KWK „Knurów-Szczygłowice” rur PVC-U/E zakończonych złączką wielokrotnego użytku D4/G-K lub równoważnych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.  
Remont główny silnika gazowego JMS 612 GS-S.LC firmy GE Jenbacher po 60 000 godzin pracy w KWK „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” Ruch „Borynia”.  
Dostawy dla kopalń JSW S.A. noży do kombajnów chodnikowych oraz ścianowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.  
Świadczenie usług w zakresie transportu kamienia z obiektu „Pochwacie” na Taras nr 2 KWK „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” Ruchu „Jastrzębie”.  
Dostawa bonów (kuponów) żywieniowych uprawniających do pozyskiwania produktów w celu przyrządzania posiłków profilaktycznych dla pracowników JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” Ruch „Zofiówka”.  
Dostawa bonów (kuponów) żywieniowych uprawniających do pozyskiwania produktów w celu przyrządzania posiłków profilaktycznych dla pracowników JSW S.A. KWK „Budryk”.  
Dostawa bonów (kuponów) żywieniowych uprawniających do pozyskiwania produktów w celu przyrządzania posiłków profilaktycznych dla pracowników JSW S.A. KWK „Pniówek”.