Sugestie
I.D.: 23090062

Najem aparatury elektrycznej do zasilania kompleksu ścianowego dla potrzeb JSW S.A. KWK „Knurów – Szczygłowice”.

Rodzaj umowy:
Dostawy
Data publikacji:
12.10.17
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
31600000
Zamawiający:

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.
Miejsce realizacji:
PL: KWK „Knurów-Szczygłowice”.
Miejsce realizacji:
Rybnicki
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Najem aparatury elektrycznej do zasilania kompleksu ścianowego dla potrzeb JSW S.A. KWK „Knurów – Szczygłowice”, Termin wykonania zamówienia:, a) Okres najmu: 1460 dni liczony od daty pozytywnego, protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia na dole Kopalni., b) Dostawa przedmiotu zamówienia środkami i na koszt Wykonawcy: do 3 tygodni od daty zawarcia umowy., c) Protokolarny odbiór przedmiotu zamówienia na dole kopalni nastąpi nie później niż 3 miesiąc od daty dostawy kompletnego przedmiotu zamówienia do Zamawiającego., W przypadku braku protokołu z przeprowadzonego odbioru kombajnu w terminie określonym powyżej, z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, Wykonawca rozpocznie naliczanie stawki czynszu najmu., d) Okres zwrotu przedmiotu zamówienia do Wykonawcy (środkami i na koszt Wykonawcy): do 8 tygodni od daty zakończenia okresu najmu. Zakończenie naliczania stawki najmu nastąpi w dniu zakończenia eksploatacji aparatury elektrycznej o czym zostanie poinformowany Wykonawca.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Dostawa 4 sztuk fabrycznie nowych przenośników taśmowych na poz. 1050 w JSW S.A. KWK „Budryk”.  
Dostawy dla KWK „Knurów-Szczygłowice” rur PVC-U/E zakończonych złączką wielokrotnego użytku D4/G-K lub równoważnych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.  
Dostawa 102 szt. fabrycznie nowych sekcji liniowych obudowy zmechanizowanej i 8 szt. skrajnych wraz z niezbędnym wyposażeniem dla JSW S.A. KWK Borynia-Zofiówka-Jastrzębie Ruch Zofiówka 03.01.18
Dostawy dla KWK Knurów-Szczygłowice i KWK Borynia-Zofiówka-Jastrzębie elementów tras kolejek podwieszonych P-80 i P-130 z terminem realizacji do 31.12.2017 r.  
Opracowanie dokumentacji technicznej, dostawa materiałów oraz montaż rurociągów dla potrzeb odmetanowania oraz transportu gazów inertnych w szybie VI w JSW S.A. KWK „Budryk”.  
Usługa ruchu ciągłego stacji odmetanowania na powierzchni wraz z odprowadzaniem metanu z poziomu 700 na powierzchnię rurociągiem własnym wykonawcy, zabudowanym w szybie II JSW S.A. KWK „Budryk”.  
Najem kombajnu ścianowego wraz z osprzętem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Szczygłowice.  
Dzierżawa kombajnu ścianowego wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o.o., Oddział KWK ROW Ruch Jankowice.  
Najem kombajnu ścianowego wraz z osprzętem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów.  
Świadczenie serwisu technicznego dla Zakładów JSW S.A. oraz dostawa części zamiennych, podzespołów oraz zespołów do maszyn i urządzeń produkcji Ryfama S.A. i Kopex S.A. 15.12.17