Sugestie
I.D.: 23452948

Odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne (paliwo alternatywne) z Zakładu Zagospodarowania Odpadów (ZZO) w Nowym Sączu przy ul. Tarnowskiej 120.

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
26.10.17
Rodzaj dokumentu:
Przetargi (wszystkie procedury)
Kody CPV
90511000 90500000
Termin składania wniosków:
05.12.17 09:00
Zamawiający:
Nova Sp. z o.o.
Miejsce realizacji:
PL: Zakład Zagospodarowania Odpadów w Nowym Sączu ul.
 
 
Miejsce realizacji:
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne (paliwo alternatywne) z Zakładu Zagospodarowania Odpadów (ZZO) w Nowym Sączu przy ul. Tarnowskiej 120., Przedmiot zamówienia obejmuje:, Odbiór, transport i odzysk łącznie z nadzorem nad tego rodzaju działaniami, dla odpadów powstałych po procesie mechanicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych, z których zostaje wydzielona frakcja nadsitowa oznaczona kodem 19 12 10. Frakcja ta wymaga zastosowania procesów odzysku.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie miasta Nowego Sącza i ich transport do instalacji do przetwarzania odpadów.  
Usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Miasta Zakopane w okresie od 1.2.2017 r. do 31.12.2018 r.  
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Podegrodzie”. 14.12.17
Odbiór i zagospodarowanie w 2018 r. wszystkich stałych odpadów komunalnych z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a na których powstają odpady komunalne, na terenie Gminy Miasto Zakop. 28.12.17
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych stałych nesegregowanych oraz odpadów segregowanych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Limanowa.  
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Krynicy-Zdroju w 2018 roku. 01.12.17
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z terenu Gminy Biecz. 12.12.17
Odbiór i zagospodarowanie w 2017 r. wszystkich stałych odpadów komunalnych z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy,a na których powstaja odpady komunalne,na terenie Gminy Miasto Zakopane.  
Dostawa wyposażenia medycznego związana z realizacją projektu pn. Rozbudowa i przebudowa wraz z doposażeniem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach z zastosowaniem energooszczędnych rozwiązań technologicznych.  
Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia do pracowni Zespół Szkół Budowlanych w Nowym Sączu, Zespołu Placówek Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu, w branży budowlanej.