Sugestie
I.D.: 23020962

Postępowanie unieważnione. Część NR: 2 Nazwa: Utrzymanie zimowe dróg o nawierzchni utwardzonej wraz z parkingami i zatokami postojowymi z użyciem ciągników z rozrzutnikami

Rodzaj umowy:
Roboty budowlane
Data publikacji:
10.10.17
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
90620000 45233140 45110000 45500000
Zamawiający:
URZĄD MIASTA I GMINY KOŚCIERZYNA
Miejsce realizacji:
PL:
Miejsce realizacji:
Pomorskie
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Wynik bez publikacji wartości ****** WYNIK WIELOCZĘŚCIOWY, PEŁNY TYTUŁ PRZETARGU: Zimowe utrzymanie dróg, parkingów i zatok postojowych na terenie miasta Kościerzyna w okresach od dnia 1 listopada 2017r. do dnia 30 kwietnia 2018r. oraz od dnia 1 listopada 2018r. do dnia 30 kwietnia 2019r. CZĘŚĆ I: Utrzymanie zimowe dróg o nawierzchni utwardzonej z użyciem solarek – posypywarek CZĘŚĆ II:

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Postępowanie / część zostało unieważnione. Część nr: 13 Nazwa: ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG POWIATOWYCH W POWIECIE MALBORSKIM W SEZONIE ZIMOWYM OD DNIA 01.01.2018r. DO DNIA 31.12.2018r. zadanie 13 Zadanie  
Postępowanie unieważnione. Część NR: 5 Nazwa: Odśnieżanie dróg gminnych i usuwanie śliskości w sezonach zimowych, które obejmuje sołectwa: Tuchomko, Tągowie, Modrzejewo.  
Postępowanie unieważnione. Część NR: 4 Nazwa: Odśnieżanie dróg gminnych i usuwanie śliskości w sezonach zimowych, które obejmuje sołectwa: Nowe Huty, Zagony, Masłowice Tuchomskie, Masłowice  
Postępowanie unieważnione. Część NR: 3 Nazwa: Odśnieżanie dróg gminnych i usuwanie śliskości w sezonach zimowych, które obejmuje sołectwa: Trzebiatkowa, Ciemno.  
Postępowanie unieważnione. Część NR: 2 Nazwa: Odśnieżanie dróg gminnych i usuwanie śliskości w sezonach zimowych, które obejmuje sołectwa: Kramarzyny, Masłowiczki.  
Postępowanie unieważnione. CZĘŚĆ NR: 1 NAZWA: Odśnieżanie dróg gminnych i usuwanie śliskości w sezonach zimowych, które obejmuje sołectwa: Tuchomie, Piaszno, Masłowice Tuchomskie Osada.  
Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu dla robót budowlanych pn. przebudowa układu drogowego i miejskiego systemu odprowadzania wód opadowych w Ulicach Haffnera, Wosia Budzysza I Powstańców Warszawy wraz z przebudową koryta potoku grodowego na odcinku od km 0+000 do torów kolejowych, budową dojścia do użytku ekologicznego wąwozy grodowe oraz przebudową koryta zamkniętego potoku środkowego zlokalizowanego w ul. Pułaskiego w Sopocie.  
Postępowanie unieważnione. Część NR: 4 Nazwa: Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Brusy w sezonie zimowym 2017/2018. Sołectwa – Skoszewo, Przymuszewo  
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z grupy 1912 w 2018r.  
Roboty budowlane – przebudowa układu drogowego i miejskiego systemu odprowadzania wód opadowych w ulicach Haffnera, Wosia Budzysza I Powstańców Warszawy Wraz Z Przebudową Koryta Potoku Grodowego Na Odcinku Od Km 0+000 Do Torów Kolejowych, Budową Dojścia Do Użytku Ekologicznego Wąwozy Grodowe Oraz Przebudową Koryta Zamkniętego Potoku Środkowego Zlokalizowanego w ul. Pułaskiego w Sopocie.