Sugestie
I.D.: 23546564

Przebudowa układu komunikacyjnego ulic Krakowska, Legionów, Bulwar Narwiku w Nowym Sączu w ciągu dróg krajowych nr 75 i 28.

Rodzaj umowy:
Roboty budowlane
Data publikacji:
31.10.17
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
45221100 45233120 45232130 45231300 45231220 45231400 45232300 45316110 45111300
Zamawiający:
Miejski Zarząd Dróg
Miejsce realizacji:
PL: Nowosądecki
Miejsce realizacji:
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Roboty budowlane w zakresie budowy mostów Roboty w zakresie budowy dróg Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków Roboty budowlane w zakresie gazociągów Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego Roboty rozbiórkowe

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Rozbudowa systemu wodno- kanalizacyjnego w Gminie Dobra- etap III. 30.11.17
„Uporządkowanie gospodarki wodno – kanalizacyjnej na terenie Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna” Zadanie 1. Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Muszynie.  
Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej dla południowej części Starego Sącza – dokończenie budowy.  
Wykonanie robót budowlanych na terenie Dolnej Równi Krupowej obejmujacych budowę toalet publicznych i budowę podziemnej stacji transformatorowej oraz odcinka sieci elektroenergetycznej. Częśc 2.  
Wykonanie na terenie Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem robot budowlanych i usługi ogrodniczej obejmującej rekultywacje nawierzchni trawiastej z zastosowaniem mieszanki zeolitowej. Część 1.  
Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w Gminie Iwkowa- etap IV.  
Zamówienie na usługę digitalizacji dokumentów analogowych Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego prowadzonego przez Wydział Geodezji Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. 19.12.17
Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia do pracowni Zespół Szkół Budowlanych w Nowym Sączu, Zespołu Placówek Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu, w branży budowlanej.  
Zakup i dostawa wyposażenia (oraz montaż -dotyczy wybranych części zamówienia) do pracowni Zespół Szkół nr 1 w Nowym Sączu, Zespołu Szkół nr 5 w Nowym Sączu w branży turystyczno-gastronomicznej.  
Rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Stróże.