Sugestie
I.D.: 22616857

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia do pracowni Zespół Szkół Budowlanych w Nowym Sączu, Zespołu Placówek Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu, w branży budowlanej.

Rodzaj umowy:
Dostawy
Data publikacji:
23.09.17
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
39162110 30232110 48000000 30213300 43300000 43830000
Zamawiający:
Miasto Nowy Sącz – Nowosądecki Inkubator Przedsiębiorczości
Miejsce realizacji:
PL: Nowosądecki
Miejsce realizacji:
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Sprzęt dydaktyczny Drukarki laserowe Software package and information systems Komputer biurkowy Construction machinery and equipment Power tools

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Zakup i dostawa wyposażenia (oraz montaż -dotyczy wybranych części zamówienia) do pracowni Zespół Szkół nr 1 w Nowym Sączu, Zespołu Szkół nr 5 w Nowym Sączu w branży turystyczno-gastronomicznej.  
Zakup, dostawa oraz montaż wyposażenia do pracowni Zespół Szkół nr 1 w Nowym Sączu, w branży turystyczno-gastronomicznej oraz zakup sprzętu komputerowego i drukarki do biura projektu.  
Zakup, dostawa oraz montaż wyposażenia do pracowni Zespół Szkół nr 1 w Nowym Sączu, w branży turystyczno-gastronomicznej oraz zakup sprzętu komputerowego i drukarki do biura projektu. 28.12.17
Przeprowadzenie kursu zawodowego dla uczestników w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” – II półrocze 2017 roku – uzupełnienie.  
Odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne (paliwo alternatywne) z Zakładu Zagospodarowania Odpadów (ZZO) w Nowym Sączu przy ul. Tarnowskiej 120. 05.12.17
Przebudowa układu komunikacyjnego ulic Krakowska, Legionów, Bulwar Narwiku w Nowym Sączu w ciągu dróg krajowych nr 75 i 28.  
Zamówienie na usługę digitalizacji dokumentów analogowych Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego prowadzonego przez Wydział Geodezji Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. 19.12.17
Dostawa wraz z montażem sprzętu i rozbudowa systemu TV do monitoringu przeciwpożarowego w Nadleśnictwie Kalisz oraz wyposażenie systemu w program do automatycznej detekcji dymów.  
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych stałych nesegregowanych oraz odpadów segregowanych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Limanowa.  
Dostawa do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku.