Sugestie
I.D.: 22616857

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia do pracowni Zespół Szkół Budowlanych w Nowym Sączu, Zespołu Placówek Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu, w branży budowlanej.

Rodzaj umowy:
Dostawy
Data publikacji:
23.09.17
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
39162110 30232110 48000000 30213300 43300000 43830000
Zamawiający:
Miasto Nowy Sącz – Nowosądecki Inkubator Przedsiębiorczości
Miejsce realizacji:
PL: Nowosądecki
Miejsce realizacji:
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Sprzęt dydaktyczny Drukarki laserowe Software package and information systems Komputer biurkowy Construction machinery and equipment Power tools

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do pracowni w Zsem w Nowym Sączu, ZPKZ w Nowym Sączu, w branży elektryczno-elektronicznej oraz zakup sprzętu komputerowego i drukarki sieciowej.  
Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do PRACOWNI SYSTEMÓW ENERGETYKI ODNAWIALNEJ Zespołu Placówek Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu w branży budowlanej.  
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Nowosądeckiego w sezonie zimowym 2017/2018.  
Sukcesywne dostawy oleju napędowego dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Spółka z o.o. w Nowym Sączu.  
Świadczenie usług polegających na całodobowej ochronie osób i mienia w obiektach będących w użytkowaniu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Nowym Sączu.Budynek Oddziału ZUS w Nowym Sączu ul. Sienkiewicza 77, 67 i ul.Węgierska 11Budynek Inspektoratu ZUS w Gorlicach przy ul. Jagiełły 14Budynek Inspektoratu ZUS w Limanowej ul. Józefa Marka 21Budynek Inspektoratu ZUS w Nowym Tagu ul. Królowej Jadwogi 10Budynek Biura Terenowego oraz Centrum Szkolenia w Zakopanem ul. Gimnazjalna 8 oraz Smrekowa 22a  
Kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Nowym Sączu.Kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości w Oddziale ZUS w Nowym Sączu ul. Sienkiewicza 77, 67 i ul. Wegierska 11Budynek Inspektoratu ZUS w Gorlicach przy ul. Jagiełły 14Budynek Inspektoratu ZUS w Limanowej ul. Józefa Marka 21Kompleksowe utrzymanie czystości w Inspektoracie w Nowym Targu ul. Królowej Jadwigi 10Kompleksowe utrzymanie czystości w Biurze Terenowym oraz w Centrum Szkolenia w Zakopanem ul. Gimnazjalna 8 i Smrekowa 22a  
Budowa sieci wodociągowej z przyłączami w Gminie Iwkowa- etap V wraz z ujęciem wody, stacją uzdatniania i zbiornikiem wyrównawczym w miejscowości Wojakowa.  
Budowa sieci wodociągowej z przyłączami w Gminie Iwkowa- etap V wraz z ujęciem wody, stacją uzdatniania izbiornikiem wyrównawczym w miejscowości Wojakowa.  
Monitoring zmian warunków siedliskowych oraz stanu populacji płazów przy zbiornikach wodnych w leśnictwie bielanka.  
Monitoring zmian warunków siedliskowych oraz stanu populacji płazów przy zbiornikach wodnych w Leśnictwie Bielanka.