Sugestie
I.D.: 1758665

Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz terenu przyległego do budynku.

Rodzaj umowy Usługi Data publikacji: 23.01.14
Rodzaj dokumentu: Przetargi (wszystkie procedury) Miejsce realizacji: Szczecin
Miejsce realizacji:
POLSKA
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Musisz być zalogowany żeby dodawać notatki.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis: Przedmiotem zamówienia są usługi świadczone na rzecz Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie obejmujące utrzymanie w czystości pomieszczeń w ośmiokondygnacyjnym budynku administracyjnym użytkowanym przez Trzeci Urząd Skarbowy w Szczeci...

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

Rejestracja na test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń biurowych oraz pozostałych pomieszczeń w budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Krakowie przy ul. Brodowicza 13 oraz sprzątania i utrzymania w czystości terenu posesji przylegającej do budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Krakowie przy ul. Brodowicza 13 oraz do budynku Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Krakowie przy ul. Brodowicza 13 b.
Sprzątanie pomieszczeń biurowych i ciągów komunikacyjnych, odśnieżanie terenu przyległego do budynku Sądu Okręgowego w Koszalinie oraz sprzątanie pomieszczeń Rodzinnego Ośrodka Diagnostyczno - Konsultacyjnego. Znak sprawy ZP-2151-11/2015..
Kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości pomieszczeń oraz terenów zewnętrznych obiektów Zamawiającego położonych w Gdyni przy ulicy Polskiej 1, tj. Dworca Morskiego oraz magazynu tranzytowego, z serwisem dziennym.
Utrzymanie w czystości, na terenie miasta Szczecina, obiektów socjalnych, socjalno - kasowych i kasowych, tymczasowych obiektów dyspozytorskich w okresie Wszystkich Świętych, pomieszczeń wind oraz pomieszczeń w obiekcie przy ul. Niedziałkowskiego 20a i S. Klonowica 5 wraz z terenem przyległym do budynku Niedziałkowskiego 20a oraz 13 sztuk wind.
Kompleksowe utrzymanie czystości w budynku oraz wokół budynku Sądu Rejonowego Szczecin - Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie przy Placu Żołnierza Polskiego 16 oraz w Policach przy ul. J. Korczaka 13,15.
ŚWIADCZENIE USŁUGI SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ BIUROWYCH URZĘDU GMINY NADARZYN, UL. MSZCZONOWSKA 24.
(Zam.Publ.1/2015) Kompleksowe usługi sprzątania pomieszczeń biurowych wraz z utrzymaniem czystości na terenach zewnętrznych na rzecz Sądu Rejonowego w Siedlcach.
Sprzątanie pomieszczeń i terenów zewnętrznych - świadczenie usług z zakresu bieżącego utrzymywania czystości w budynkach Sądu Okręgowego w Radomiu i Sądów Rejonowych okręgu radomskiego.
Utrzymanie czystości i porządku wewnatrz i na zewnątrz obiektu NBP Oddziału Okręgowego w Lublinie.
Sprzątanie pomieszczeń w budynkach i lokalach Urzędu Miasta Częstochowy, terenów wokół nich oraz obsługa dwóch sal konferencyjnych w 2016 roku.