Sugestie
I.D.: 1758665

Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz terenu przyległego do budynku.

Rodzaj umowy Usługi Data publikacji: 23.01.14
Rodzaj dokumentu: Przetargi (wszystkie procedury) Miejsce realizacji: Szczecin
Miejsce realizacji:
POLSKA
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Musisz być zalogowany żeby dodawać notatki.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis: Przedmiotem zamówienia są usługi świadczone na rzecz Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie obejmujące utrzymanie w czystości pomieszczeń w ośmiokondygnacyjnym budynku administracyjnym użytkowanym przez Trzeci Urząd Skarbowy w Szczeci...

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

Rejestracja na test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Utrzymanie w czystości, na terenie miasta Szczecina, obiektów socjalnych, socjalno-kasowych i kasowych, tymczasowych obiektów dyspozytorskich w okresie Wszystkich Świętych, pomieszczeń wind oraz pomieszczeń w obiekcie przy ul. Niedziałkowskiego 20a i S. Klonowica 5 wraz z terenem przyległym do budynku Niedziałkowskiego 20a oraz 13 sztuk wind. 07.12.15
Wykonywanie kompleksowych prac porządkowych w zakresie stałego utrzymania czystości pomieszczeń budynku oraz terenu zewnętrznego siedziby Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. Kondratowicza 20 w Warszawie oraz wykonywanie kompleksowych prac porządkowych w zakresie stałego utrzymania czystości pomieszczeń siedziby Urzędu Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy przy ul. Wincentego 87 w Warszawie..
ŚWIADCZENIE USŁUGI SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ BIUROWYCH URZĘDU GMINY NADARZYN, UL. MSZCZONOWSKA 24. 02.12.15
Utrzymanie czystości w budynkach RZGW we Wrocławiu przy ul. C.K. Norwida 34 i 36, Wybrzeże Wyspiańskiego 39, al. J. Kochanowskiego 91b, Braci Gierymskich 149A oraz na terenach przy tych budynkach, tj.: I. Sprzątanie pomieszczeń, II. Utrzymanie porządku na posesjach: teren do sprzątania i odśnieżania, III. Utrzymanie zieleni.
Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Sądu Rejonowego w Ostródzie i Prokuratury Rejonowej w Ostródzie oraz terenu zewnętrznego przynależnego do budynków - zlokalizowanych w Ostródzie i Morągu.
Opracowanie dokumentacji dla zadania p.n.: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 835 Lublin – Wysokie –Biłgoraj – Sieniawa – Przeworsk – Kańczuga – Dynów – Grabownica Starzeńska na odcinku od km 10+014 dokm 26+000”.
Świadczenie usług sprzątania budynków i posesji Urzędu Pracy m.st. Warszawy.
Zamówienie z wolnej ręki: Przedmiotem zamówienia jest usługa stałego utrzymania w czystości pomieszczeń biurowych i pomocniczych oraz terenu wokół budynku Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wraz ze środkami czystości.
Bieżące kompleksowe utrzymywanie w należytej czystości i stanie higieniczno - sanitarnym Krytej Pływalni Polonez w Ośrodku Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Targówek przy ul. Łabiszyńskiej, 20, 03-397 Warszawa. 01.12.15
Utrzymanie czystości w hali Ergo Arena oraz terenu przyległego. 30.11.15