Sugestie
I.D.: 1758665

Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz terenu przyległego do budynku.

Rodzaj umowy: Usługi Data publikacji: 23.01.14
Rodzaj dokumentu: Przetargi (wszystkie procedury) Miejsce realizacji: Szczecin
Miejsce realizacji:
POLSKA
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis: Przedmiotem zamówienia są usługi świadczone na rzecz Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie obejmujące utrzymanie w czystości pomieszczeń w ośmiokondygnacyjnym budynku administracyjnym użytkowanym przez Trzeci Urząd Skarbowy w Szczeci...

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

Rejestracja na test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, halach, i laboratoriach oraz utrzymanie terenu wokół budynków Instytutu EMAG - nr postępowania KE/01/06/16.
Świadczenie usługi sprzątania obiektów w użytkowaniu ZUS Oddział w Elblągu.
„Świadczenie usług w zakresie ochrony terenów, obiektów i mienia” dla Oddziałów Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.: Część V: KWK „Makoszowy”,
Sprzątanie pomieszczeń i otoczenia budynków Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 3 i 9 oraz w Łomży przy ul. Nowej 2 i Spokojnej 9 B.
Usługa sprzątania pomieszczeń wewnętrznych i terenów zewnętrznych budynku Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim.
Sprzątanie powierzchni biurowych oraz pomieszczeń dodatkowych w budynkach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze wraz z utrzymaniem porządku wokół budynków..
Sprzątanie wnętrz budynków Urzędu Dzielnicy Mokotów oraz sprzątanie i odśnieżanie terenów zewnętrznych wokół budynku przy ul. Rakowieckiej 25/27 od dnia 1 września 2016r. do dnia 31 sierpnia 2017r..
Usługi sprzątania.
Usługi sprzątania i bieżącego utrzymywania w należytej czystości i stanie higieniczno - sanitarnym Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 21.
Wykonywanie usług sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń oraz terenu zewnętrznego (powierzchnia zewnętrzna utwardzona oraz pielęgnacja i utrzymanie terenów zieleni) w kompleksach Urzędu MON przy al. Niepodległości 218, ul. Rakowieckiej 4a, ul. Puławskiej 4a, ul. Rakowieckiej 2 oraz ul. Klonowej 1, 2 i 6 w Warszawie – V części, nr sprawy 32/ZP/16.