Sugestie
I.D.: 23366778

TLZP/2-23/233/88/2017 Wykonanie zadania pn: „Koordynowanie i kompleksowe wsparcie rodziny w zakresie poradnictwa specjalistycznego, profilaktyki, diagnostyki i niwelowania nieprawidłowości w rozwoju dzieci do lat 2” w ramach RPO WO na lata 2014–2020 poprzez zakup i dostawę szczepionki przeciw pneumokokom.

Rodzaj umowy:
Dostawy
Data publikacji:
24.10.17
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
33600000
Zamawiający:
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Miejsce realizacji:
PL: Apteka Zamawiającego.
Miejsce realizacji:
Opolski
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Wykonanie zadania pn: „Koordynowanie i kompleksowe wsparcie rodziny w zakresie poradnictwa specjalistycznego, profilaktyki, diagnostyki i niwelowania nieprawidłowości w rozwoju dzieci do lat 2” w ramach RPO WO na lata 2014–2020 poprzez zakup i dostawę szczepionki przeciw pneumokokom.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie specjalistycznego sprzętu anestezjologicznego oraz przeszkolenie personelu z zakresu ich obsługi, w tym: Zadanie 1 -Respirator stacjonarny wysokiej klasy – 2 szt Zadanie 2 –Respirator transportowy – 1 szt Zadanie 3 – Respirator uniwersalny – 5 szt Zadanie 4 -Defibrylator dwufazowy– 3 szt Zadanie 5 – Monitor hemodynamiczny – 2 szt Zadanie 6 – System monitorowania: Poz.1 Monitor funkcjiżyciowych pacjenta – 11 szt Poz. 2 Elektroencefalofraficzny moduł pomiarowy EEG – 2 szt Poz. 3 Modułpomiarowy ciągłego pomiaru rzutu serca metoda picco – 1 szt.  
Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie zewnętrznego jednojamowego stymulatora serca z kablem 1,5 m oraz przeszkolenie personelu z zakresu jego obsługi, w ramach projektu p.n. „Poprawa efektywności działania Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Publicznym Samodzielnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu w zakresie infrastruktury ochrony zdrowia poprzez wymianę niezbędnego sprzętu i wyposażenia”.  
Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatów USG i EKG oraz przeszkolenie personelu z zakresu ich obsługi, w ramach projektu p.n. „Poprawa efektywności działania Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Publicznym Samodzielnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu w zakresie infrastruktury ochrony zdrowia poprzez wymianę niezbędnego sprzętu i wyposażenia”.  
Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie mebli szpitalnych oraz przeszkolenie personelu z zakresu ich obsługi, w ramach projektu p.n. „Poprawa efektywności działania Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Publicznym Samodzielnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu w zakresie infrastruktury ochrony zdrowia poprzez wymianę niezbędnego sprzętu i wyposażenia”.  
Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń endoskopowych oraz przeszkolenie personelu z zakresu ich obsługi w ramach projektu pn. „Poprawa efektywności działania Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Publicznym Samodzielnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu w zakresie infrastruktury ochrony zdrowia poprzez wymianę niezbędnego sprzętu i wyposażenia”.  
PN.D.AS.16.17_Zakup wraz z dostawą leków przez okres do 28.2.2018 r.  
Zakup i dostawa sprzętu medycznego anestezjologicznego jednorazowego użytku.  
43/PN/2017 – DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH. 04.12.17
46/PN/2017 – Ultrasonografy.