Sugestie
I.D.: 25064250

Drukowanie miesięcznika ODRA 1. Drukowanie miesięcznika ODRA w nakładzie 2000 egz. (każdorazowo zlecany i uzgadniany), w ciągu roku wydawanych będzie 11 numerów miesięcznika (łączna ilość w ciągu

Rodzaj umowy:
Dostawy
Data publikacji:
02.01.18
Rodzaj dokumentu:
Przetargi (wszystkie procedury)
Kody CPV
79823000 22200000 30199792
Termin składania wniosków:
10.01.18
Zamawiający:
OŚRODEK KULTURY I SZTUKI
Miejsce realizacji:
PL:
 
 
Miejsce realizacji:
Dolnośląskie
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Drukowanie miesięcznika ODRA 1. Drukowanie miesięcznika ODRA w nakładzie 2000 egz. (każdorazowo zlecany i uzgadniany), w ciągu roku wydawanych będzie 11 numerów miesięcznika (łączna ilość w ciągu roku nie przekroczy 22000 sztuk) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SIWZ.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Drukowanie miesięcznika ODRA Drukowanie miesięcznika ODRA w nakładzie 2000 egz, w ciągu roku wydawanych będzie 11 numerów miesięcznika (łączna ilość w ciągu roku nie przekroczy 22000 sztuk)  
Rozbudowa Geoportalu Dolny Śląsk o nowe narzędzia i funkcjonalności w ramach realizacji projektu „Rozbudowa Geoportalu Dolny Śląsk – budowa Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej”  
Zakup licencji na oprogramowanie na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.  
Dostawa licencji na oprogramowanie bazodanowe wraz z wdrożeniem  
Zakup urządzeń komputerowych na potrzeby projektu pn. „Promocja gospodarcza Województwa Dolnośląskiego na rynkach krajowych i międzynarodowych”.  
Zakup urządzeń komputerowych na potrzeby pracowników zaangażowanych we wdrażanie Programu RozwojuObszarów Wiejskich na lata 2014-2020.  
Zakup urządzeń komputerowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach Pomocy Technicznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020  
Zakup gadżetów reklamowo-promocyjnych na potrzeby projektu "Promocja gospodarcza województwa dolnośląskiego na rynkach krajowych i międzynarodowych" 01.03.18
Opracowanie strony internetowej na potrzeby projektu pn. „Promocja gospodarcza Województwa Dolnośląskiego na rynkach krajowych i międzynarodowych”  
Badanie diagnozy i trendów rozwojowych w dolnośląskiej inteligentnej specjalizacji: Produkcja maszyn i urządzeń, obróbka materiałów.