Sugestie
I.D.: 25937346

GW/W/32/2018 RFP na wykonanie komina do pieca CO z blachy ogniotrwałej gr. 5 mm w wagonie salonowym wg załączonego rysunku.

Rodzaj umowy:
Inne
Data publikacji:
09.02.18
Rodzaj dokumentu:
Przetargi (wszystkie procedury)
Kody CPV
45262610 90915000
Termin składania wniosków:
14.02.18
Zamawiający:
PKP CARGOTABOR SP. Z O.O.
Miejsce realizacji:
PL:
 
 
Miejsce realizacji:
Lubuskie
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
GW/W/32/2018 RFP na wykonanie komina do pieca CO z blachy ogniotrwałej gr. 5 mm w wagonie salonowym wg załączonego rysunku.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
CZĘŚĆ NR: 6 NAZWA: Zadanie VI-ADM 5 świadczenie usług kominiarskich w budynkach gminnych mieszkalnych i niemieszkalnych administrowanych przez ZGM – ADM 5 .  
CZĘŚĆ NR: 5 NAZWA: Zadanie V- ADM 4 świadczenie usług kominiarskich w budynkach gminnych mieszkalnych i niemieszkalnych administrowanych przez ZGM – ADM 4.  
CZĘŚĆ NR: 4 NAZWA: Zadanie IV-ADM 3 świadczenie usług kominiarskich w budynkach gminnych mieszkalnych i niemieszkalnych administrowanych przez ZGM – ADM 3 .  
CZĘŚĆ NR: 3 NAZWA: Zadanie III-ADM 2 świadczenie usług kominiarskich w budynkach gminnych mieszkalnych i niemieszkalnych administrowanych przez ZGM – ADM 2 .  
CZĘŚĆ NR: 2 NAZWA: Zadanie II-ADM 1-Rewir 2 świadczenie usług kominiarskich w budynkach gminnych mieszkalnych i niemieszkalnych administrowanych przez ZGM – ADM 1 .  
CZĘŚĆ NR: 1 NAZWA: Zadania I-ADMN 1 -Rewir 1 świadczenie usług kominiarskich w budynkach gminnych mieszkalnych i niemieszkalnych administrowanych przez ZGM – ADM 1 .  
Wykonanie wewnętrznej izolacji akustycznej pokoju nr 2/18 (na II piętrze oraz montaż okienka podawczego w pokoju nr 11 na parterze w budynku WFOŚiGW w Zielonej Górze przy ul. Miodowej 11. 30.05.18
CZĘŚĆ NR: 6 NAZWA: Zestawy do drenażu, do nakłucia opłucnej, lędźwiowego, szpiku kostnego, zestawy do zakładania szwów 1 "Zestawy do drenażu opłucnej i klatki piersiowej wg Matthysa. W  
Konserwacja i czyszczenie rowów przy drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze – Rejon Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze. Numer referencyjny (jeżeli  
Numer referencyjny (jeżeli dotyczy): ZP.271.8.2018 Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej równoległej do ulicy Cichej w Nowej Soli. Zakres robót obejmuje: - rozebranie