Sugestie
I.D.: 25064585

Wykonywanie drobnych napraw bieżących i świadczenie stałych usług konserwacyjnych sanitarnych w zasobach WM w rejonie ADM nr 3

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
03.01.18
Rodzaj dokumentu:
Przetargi (wszystkie procedury)
Kody CPV
50700000
Termin składania wniosków:
11.01.18
Zamawiający:
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
Miejsce realizacji:
PL:
 
 
Miejsce realizacji:
Lubuskie
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Wykonywanie drobnych napraw bieżących i świadczenie stałych usług konserwacyjnych sanitarnych w zasobach WM w rejonie ADM nr 3

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Obsługa kotłowni na paliwo stałe, gazowe oraz olejowe administrowanych przez 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie  
Naprawa i obsługa pojazdów na 2018 rok  
CZĘŚĆ NR: 5 NAZWA: Zadanie V- ADM 4 świadczenie usług kominiarskich w budynkach gminnych mieszkalnych i niemieszkalnych administrowanych przez ZGM – ADM 4.  
CZĘŚĆ NR: 6 NAZWA: Zadanie VI-ADM 5 świadczenie usług kominiarskich w budynkach gminnych mieszkalnych i niemieszkalnych administrowanych przez ZGM – ADM 5 .  
CZĘŚĆ NR: 4 NAZWA: Zadanie IV-ADM 3 świadczenie usług kominiarskich w budynkach gminnych mieszkalnych i niemieszkalnych administrowanych przez ZGM – ADM 3 .  
CZĘŚĆ NR: 3 NAZWA: Zadanie III-ADM 2 świadczenie usług kominiarskich w budynkach gminnych mieszkalnych i niemieszkalnych administrowanych przez ZGM – ADM 2 .  
CZĘŚĆ NR: 2 NAZWA: Zadanie II-ADM 1-Rewir 2 świadczenie usług kominiarskich w budynkach gminnych mieszkalnych i niemieszkalnych administrowanych przez ZGM – ADM 1 .  
CZĘŚĆ NR: 1 NAZWA: Zadania I-ADMN 1 -Rewir 1 świadczenie usług kominiarskich w budynkach gminnych mieszkalnych i niemieszkalnych administrowanych przez ZGM – ADM 1 .  
Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej powyżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy PZP którego przedmiotem jest realizacja bieżących napraw i obsług pojazdów ciężarowo-osobowych wysokiej mobilności, dostawczych, osobowych oraz sanitarnych wielonoszowych. Sprawa nr 90/PN/2017.  
POSTĘPOWANIE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO O WARTOŚCI SZACUNKOWEJ POWYŻEJ KWOT OKREŚLONYCH W PRZEPISACH WYDANYCH NA PODSTAWIE ART. 11 UST. 8 USTAWY PZP KTÓREGO PRZEDMIOTEM JEST REALIZACJA BIEŻĄCYCH NAPRAW I OBSŁUG POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH. SPRAWA NR 92/PN/2017.