Sugestie
I.D.: 26542010

Materiały opatrunkowe w pakiecie i dla apteki szpitalnej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dębicy

Rodzaj umowy:
Dostawy
Data publikacji:
08.03.18
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
33141000
Zamawiający:
Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy
Miejsce realizacji:
PL: Podkarpackie
Miejsce realizacji:
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Materiały opatrunkowe w pakiecie i dla apteki szpitalnej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dębicy., Materiały opatrunkowe w pakiecie i dla apteki szpitalnej - poz. 1 - 12 (według Części IX A SIWZ).

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Materiały opatrunkowe: opatrunki do zabezpieczania wkłuć w pakiecie i dla apteki szpitalnej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dębicy.  
Produkty lecznicze: antybiotyki w pakietach I – II oraz leki różne w pakietach III – IV dla apteki szpitalnej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dębicy.  
Produkty lecznicze: leki różne w pakietach V – VIII dla apteki szpitalnej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dębicy.  
Otoryjne,kontrole i inne materiały zużywalne niezbędne wykonania 6 000 oznaczeń – wraz z dzierżawą analizatora par. krytycznych (metabolity, jony, oksymetria)dczynniki labora dla Lab.ceN. WZOZ W D-CY 03.04.18
Odczynniki laboratoryjne: Testy do jakościowego wykrywania narkotyków dla Laboratorium Centralnego w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dębicy.  
Odczynniki laboratoryjne: szybkie testy (RSV i INFLUENZA) dla Laboratorium Centralnego w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dębicy.  
Odczynniki laboratoryjne: testy do jakościowego wykrywania markerów EBV dla laboratorium centralnego w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dębicy  
Odczyn. lab. do wykonywania 250 000 morfologii w trybie CBC, 80 000 5 DIFF, 10 000 retikulocytów wraz z dzierżawą aparatu gł (CBC + DIFF + RETI) i aparatu pomocniczego dla lab. centr. w ZOZ w Dębicy.  
Dostawa energii elektrycznej i zapewnienie świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, urządzeń komunalnych oraz do zasilania oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Miejskiej Lubaczów w okresie od 1.1.2018 r. do 31.12.2018 r.  
Dostawy antybiotyków i innych leków dla Apteki Szpitala Miejskiego w Rzeszowie