Sugestie
I.D.: 1755809

Czyszczenie i konserwacja sieci kanalizacji deszczowej, rowów melioracyjnych i przepompowni wód deszczowych na terenie Miasta Olsztyna w latach 2014–2016.

Rodzaj umowy Usługi Data publikacji: 23.01.14
Rodzaj dokumentu: Przetargi (wszystkie procedury) Miejsce realizacji: Olsztyński
Miejsce realizacji:
Olsztyński
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Musisz być zalogowany żeby dodawać notatki.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis: Czyszczenie i konserwacja sieci kanalizacji deszczowej, rowów melioracyjnych i przepompowni wód deszczowych na terenie Miasta Olsztyna w latach 2014–2016.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

Rejestracja na test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Prace związane z zielenią, zapewnienie usług remontowych oraz robót budowlanych w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku im. gen. Jerzego Ziętka w Chorzowie.
Budowa kolektorów deszczowych na terenie miasta Chojnice – prace projektowe – etap I.
Uproszczona inwentaryzacja urządzeń wodno melioracyjnych na terenie miasta Wrocławia po uprzedniej konserwacji rowów melioracyjnych.
Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy i adaptacji budynków istniejących szpitala do nowych funkcji, w ramach „Rozbudowy Szpitala Miejskiego w Piekarach Śląskich przy ul. Szpitalnej 11 wraz z niezbędną infrastrukturą, adaptacją budynków do nowych funkcji i wyburzeniami ” – etap III b.
Opracowanie dokumentacji projektowej na: Część I: Budowę kanalizacji deszczowej w ulicy Pułkowej w Białymstoku. Część II: Budowę kanalizacji deszczowej w ulicy W. Rzymowskiego w Białymstoku.
Zamówienie z wolnej ręki: Czyszczenie, udrożnienie konserwacja urządzeń odwadniających i kanalizacji deszczowej w pasach drogowych na terenie miasta Jaworzna w 2015roku - zamówienie uzupełniające..
Zamówienie z wolnej ręki: Czyszczenie, udrożnienie konserwacja urządzeń odwadniających i kanalizacji deszczowej w pasach drogowych na terenie miasta Jaworzna w 2015roku - zamówienie uzupełniające.
BUDOWA PÓŁNOCNEGO OBEJŚCIA GORLIC WRAZ Z DOSTĘPEM DO GORLICKIEJ STREFY AKTYWNOŚCI GOSPODARCZEJ – PRZEBUDOWA ULICY WINCENTEGO POLA.
Konserwacja i bieżące utrzymanie sieci kanalizacji deszczowej na terenie miasta Nowa Ruda.
1. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w dzielnicy Repty – etap II i III w ramach przedsięwzięcia pn. Budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej w Tarnowskich Górach – III Faza.2. Budowa sieci kanalizacji deszczowej w dzielnicy Repty – etap II i III w ramach przedsięwzięcia pn. Budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej w Tarnowskich Górach – III Faza – działania uzupełniające.