Sugestie
I.D.: 2134892

NADZÓR INWESTORSKI W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH na 1.Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na linii kolejowej nr 273 w torze nr 1 na odcinku Czerwieńsk Towarowy - Bytnica , 2. Wykonanie robót budowlanych na linii kolejowej nr 273 w torze nr 2 na st. Zielona Góra oraz w torze nr 1 i 2 na st. Czerwieńsk Towarowy w ramach zadania pn.:Modernizacja linii kolejowej nr 273 na odcinku Głogów - Zielona Góra - Rzepin - Dolna Odra.

Rodzaj umowy Usługi Data publikacji: 11.03.14
Rodzaj dokumentu: Przetargi (wszystkie procedury) Miejsce realizacji: Warszawa
Miejsce realizacji:
POLSKA
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Musisz być zalogowany żeby dodawać notatki.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis: NADZÓR INWESTORSKI W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH na 1.Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na linii kolejowej nr 273 w torze nr 1 na odcink...

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

Rejestracja na test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Opracowanie dokumentacji dla zadania p.n.: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 835 Lublin – Wysokie –Biłgoraj – Sieniawa – Przeworsk – Kańczuga – Dynów – Grabownica Starzeńska na odcinku od km 10+014 dokm 26+000”.
Wykonanie zamówienia uzupełniającego do zamówienia podstawowego pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowych”.
pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją inwestycji polegającej na budowie przedszkola samorządowego 15.10.15
Projekt i budowa obwodnicy miasta Suwałki w ciągu drogi ekspresowej S-61 – Odcinek A i Odcinek B.
Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pn:„Przebudowa przepompowni Wilczogeby gm. Sadowne, pow. węgrowski.”.
Nadzór inwestorskiego w przedłużonym czasie wykonywania robót budowlanych realizowanych w ramach projektu POIŚ 7.1-1.1 „Modernizacja linii kolejowej E 65/C-E 65 na odcinku Warszawa–Gdynia, obszar LCS Ciechanów”.
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dotyczących przebudowy wiaduktu kolejowego w km 67,918 w Strzelcach Opolskich w ramach projektu: POIiŚ 7.1-65 „Polepszenie jakości usług przewozowych poprzez poprawę stanu technicznego linii kolejowej nr 132 na odcinku Błotnica Strzelecka – Opole Groszowice”.
Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych w zakresie prac na linii nr 395 w torze nr 1 na odcinku Koziegłowy – Kiekrz od km 7,211 do km 16,493 i w torze nr 2 na stacji Poznań Piątkowo od km 13,353 do km 14,635 w ramach zadania pn.: „Prace na liniach kolejowych nr 394, 395 na odcinku Poznań Franowo – Zieliniec – Kiekrz”. 04.11.15
Nadzór inwestorski w przedłużonym czasie wykonywania robót budowlanych realizowanych w ramach projektu POIŚ 7.1-1.1 „Modernizacja linii kolejowej E 65/C-E 65 na odcinku Warszawa–Gdynia, obszar LCS Ciechanów”.
„Modernizacja linii kolejowej nr 274 Wrocław – Zgorzelec na odcinku Wrocław Jelenia Góra – modernizacja nawierzchni kolejowej wraz z robotami towarzyszącymi tor nr 1 szlak Marciszów – Janowice Wielkie”.