Sugestie
I.D.: 2134892

NADZÓR INWESTORSKI W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH na 1.Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na linii kolejowej nr 273 w torze nr 1 na odcinku Czerwieńsk Towarowy - Bytnica , 2. Wykonanie robót budowlanych na linii kolejowej nr 273 w torze nr 2 na st. Zielona Góra oraz w torze nr 1 i 2 na st. Czerwieńsk Towarowy w ramach zadania pn.:Modernizacja linii kolejowej nr 273 na odcinku Głogów - Zielona Góra - Rzepin - Dolna Odra.

Rodzaj umowy Usługi Rodzaj dokumentu: Przetargi (wszystkie procedury)
Miejsce realizacji:
POLSKA
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Musisz być zalogowany żeby dodawać notatki.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis: NADZÓR INWESTORSKI W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH na 1.Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na linii kolejowej nr 273 w torze nr 1 na odcink...

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

Rejestracja na test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Wykonanie dokumentacji projektowych.
Modernizacja linii kolejowej nr 273 na odcinku Głogów – Zielona Góra – Rzepin – Dolna Odra – „Wymiana nawierzchni kolejowej Czerwieńsk Tow. – Radnica – Budachów tor nr 2 od km 172,100 do km 189,808 wraz z robotami towarzyszącymi”.
„Modernizacja linii kolejowej nr 273 na odcinku Głogów – Zielona Góra – Rzepin-Dolna Odra. Przebudowa układu torowego, peronowego i wiaduktu w st. Zielona Góra”.
Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na szlaku Chojna - Krzywin Gryfiński - Dolna Odra w torze nr 1, oraz st. Krzywin Gryfiński, szlaku Krzywin Gryfiński - Dolna Odra w torze nr 2 na linii nr 273 w ramach zadania pn. "Modernizacja linii kolejowej nr 273 na odcinku Głogów - Zielona Góra - Rzepin - Dolna Odra".
Opracowanie dokumentacji i wykonanie robót budowlanych na odcinku Skarżysko Kamienna–Suchedniów linii kolejowej nr 8 realizowany w ramach zadania pn.: „Modernizacja linii nr 8 Radom–Kielce”.
Pełnienie nadzorów inwestorskich na terenie Centrum Realizacji Inwestycji Region Południowy. 13.07.15
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na linii kolejowej nr 131 Chorzów Batory–Tczew na odcinku Bydgoszcz Główna–granica IZ Bydgoszcz.
Wykonanie prac projektowych i robót na linii kolejowej nr 131 Chorzów Batory – Tczew w torze nr 2 na szlakach Chociw Łaski – Kozuby – Zduńska Wola Karsznice w ramach zadania pn: „Rewitalizacja linii kolejowej nr 131 Chorzów Batory – Tczew, odcinek Bydgoszcz Główna – Zduńska Wola – Chorzów Batory”.
Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla inwestycji: Rozbudowa ulicy Władysława Jagiełły i Dojazdowej w Rudzie Śląskiej.
Zarządzanie Projektem pn.: „Zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S17 Warszawa (w. Zakręt) –Garwolin na odcinku węzeł »Lubelska« (bez węzła) – Garwolin (początek obwodnicy)”, w tym pełnienie nadzoru nad realizacją robót: Część nr 1/Kontrakt 1: na odcinku węzeł „Lubelska” (bez węzła) – Kołbiel (początek obwodnicy) od ok. km 4+049 do ok. km 19+200 dług. ok. 15,151 km, Część nr 2/Kontrakt 2: na odcinku obwodnica Kołbieli od ok. km 19+200 do ok. km 27+900 dług. ok. 8,700 km, Część nr 3/Kontrakt 3: na odcinku Kołbiel (koniec obwodnicy) – Garwolin (początek obwodnicy) od ok. km 27+900 do ok. km 40+915 dług. ok. 13,015 km.