Sugestie
I.D.: 1758665

Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz terenu przyległego do budynku.

Rodzaj umowy Usługi Data publikacji: 23.01.14
Rodzaj dokumentu: Przetargi (wszystkie procedury) Miejsce realizacji: Szczecin
Miejsce realizacji:
POLSKA
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Musisz być zalogowany żeby dodawać notatki.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis: Przedmiotem zamówienia są usługi świadczone na rzecz Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie obejmujące utrzymanie w czystości pomieszczeń w ośmiokondygnacyjnym budynku administracyjnym użytkowanym przez Trzeci Urząd Skarbowy w Szczeci...

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

Rejestracja na test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Usługa w zakresie bieżącego sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim oraz podległych jej Prokuratur Rejonowych położonych w Jarocinie, Kaliszu, Kępnie, Krotoszynie, Ostrowie Wielkopolskim, Ostrzeszowie i Pleszewie.
Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Sądu Okręgowego w Szczecinie, Sądu Rejonowego w Choszcznie, Sądu Rejonowego w Kamieniu Pomorskim oraz sprzątanie terenu zewnętrznego wokół budynku Sądu Okręgowego w Szczecinie.
Utrzymanie czystości w budynkach RZGW we Wrocławiu przy ul. C.K. Norwida 34 i 36, Wybrzeże Wyspiańskiego 39, al. J. Kochanowskiego 91b, Braci Gierymskich 149A oraz na terenach przy tych budynkach, tj.: I. Sprzątanie pomieszczeń, II. Utrzymanie porządku na posesjach: teren do sprzątania i odśnieżania, III. Utrzymanie zieleni.
Utrzymanie czystości w TAURON Arena Kraków wraz z całorocznym utrzymaniem terenu przyległego. NR REFERENCYJNY SPRAWY: ARM/04/2015.
Usługa stałego utrzymania czystości pomieszczeń biurowych oraz terenów wokół budynków siedzib Agencji Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Poznaniu wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości..
Zamówienie z wolnej ręki: Usługa stałego utrzymania czystości pomieszczeń biurowych oraz terenów wokół budynków siedzib Agencji Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Poznaniu wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości..
Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych oraz utrzymania w czystości terenu przed obiektami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku.
Utrzymanie czystości pomieszczeń i terenu zewnętrznego komórek organizacyjnych Izby Celnej w Szczecinie.
Sprzątanie pomieszczeń biurowych i przynależnych, mycie okien w budynkach użytkowanych przez UMWW w Poznaniu oraz sprzątanie terenu na zewnątrz budynków i pielęgnacja zieleni przy al. Niepodległości 34, ul. Kościuszki 95, ul. Nowowiejskiego 37 w Poznaniu.
Sprzątanie pomieszczeń i terenów zewnętrznych - świadczenie usług z zakresu bieżącego utrzymywania czystości w budynkach Sądu Rejonowego w Zwoleniu oraz Zamiejscowych Wydziałów w Lipsku i Pionkach.