Sugestie
I.D.: 1758665

Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz terenu przyległego do budynku.

Rodzaj umowy Usługi Data publikacji: 23.01.14
Rodzaj dokumentu: Przetargi (wszystkie procedury) Miejsce realizacji: Szczecin
Miejsce realizacji:
POLSKA
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Musisz być zalogowany żeby dodawać notatki.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis: Przedmiotem zamówienia są usługi świadczone na rzecz Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie obejmujące utrzymanie w czystości pomieszczeń w ośmiokondygnacyjnym budynku administracyjnym użytkowanym przez Trzeci Urząd Skarbowy w Szczeci...

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

Rejestracja na test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Utrzymanie czystości w budynkach RZGW we Wrocławiu przy ul. C.K. Norwida 34 i 36, Wybrzeże Wyspiańskiego 39, al. J. Kochanowskiego 91b, Braci Gierymskich 149A oraz na terenach przy tych budynkach, tj.: I. Sprzątanie pomieszczeń, II. Utrzymanie porządku na posesjach: teren do sprzątania i odśnieżania, III. Utrzymanie zieleni. 20.10.15
Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Sądu Rejonowego w Ostródzie i Prokuratury Rejonowej w Ostródzie oraz terenu zewnętrznego przynależnego do budynków - zlokalizowanych w Ostródzie i Morągu.
Opracowanie dokumentacji dla zadania p.n.: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 835 Lublin – Wysokie –Biłgoraj – Sieniawa – Przeworsk – Kańczuga – Dynów – Grabownica Starzeńska na odcinku od km 10+014 dokm 26+000”.
Zamówienie z wolnej ręki: Przedmiotem zamówienia jest usługa stałego utrzymania w czystości pomieszczeń biurowych i pomocniczych oraz terenu wokół budynku Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wraz ze środkami czystości.
Sprzątanie pomieszczeń oraz utrzymanie należytej czystości w budynkach PGK Sp. z o.o. w Koszalinie.
USŁUGA SPRZĄTANIA BUDYNKU I UTRZYMANIA PORZĄDKU TERENU ZEWNĘTRZNEGO WYDZIAŁU INŻYNIERII CHEMICZNEJ I PROCESOWEJ POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ.
Sprzątanie powierzchni zewnętrznych utwardzonych i nieutwardzonych, w tym ciągów pieszo-jezdnych wraz z odśnieżaniem w okresie zimowym, sprzątanie powierzchni wewnętrznych oraz terenów zieleni zarządzanych przez Wydział Zasobów Lokalowych dla Dzielnicy Ursynów.
Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i terenów użytkowanych przez Uniwersytet Łódzki w okresie 24 miesięcy.
Świadczenie usługi sprzątania i utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych Sądów przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie..
ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE KOMPLEKSOWEGO UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I UTRZYMANIA TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH W JEDNOSTCE WOJSKOWEJ NR 2286 - 06/ZP/2015. 19.10.15