Używasz nieobsługiwaną przeglądarkę
Sugestie

O Nas

Nasza misja:
Celem firmy jest codzienny monitoring oraz aktualizacja bazy zamówień publicznych i przetargów przy zapewnieniu najlepszej obsługi Klienta.

Sukcesem Tender Service Sp. z o. o. jest udostępnianie naszej wiedzy i umiejętności tak, aby ułatwić Państwu wygrywanie coraz to nowych kontraktów. Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę, pomagamy przy wyborze produktów i doprecyzowaniu haseł, które są używane przez Zamawiającego! Dzięki temu możesz skupić się na sprzedaży, a my prześlemy wyselekcjonowane oferty.
 

Nasza recepta na Twój sukces:
Największa baza przetargów + indywidualne profile + najlepsza obsługa
= usługa idealnie dopasowana do rodzaju Twojej działalności.

 

Historia Tender Service


Przetargi.info działa nieprzerwanie od 2005r. jako część Tender Service Group. Z biura w Krakowie nasz profesjonalny zespół, zapewnia indywidualną opiekę Klienta przez telefon oraz e-mail.

"Tender Service Group" rozpoczęła działalność w 2004 roku w momencie rozszerzenia granic UE poprzez otworzenie biur na Słowacji i w Czechach. Jednak historia naszej firmy sięga 2001 roku. Wtedy został utworzony oddział w formie wspólnego przedsięwzięcia z Dziennikiem Urzędowym w Austrii. Od tamtego momentu oferujemy dostęp do zamówień publicznych dla wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od rodzaju ich działalności.


TSG oferuje przetargi z Polski, Hiszpanii, Austrii, Bułgarii, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji, Serbii, Czech, Szwajcarii, Ukrainy, Grecji, Rumunii oraz z Rosji. Od 2016, oferujemy również przetargi z Ameryki Łacińskiej. Mając na uwadze fakt, że firmy polskie są coraz bardziej zainteresowane rynkami zagranicznymi, systematycznie będziemy otwierać nowe oddziały oferując współpracę lokalnym firmom na rynkach zagranicznych.


Doskonała współpraca w ramach naszej grupy oraz fakt, że działamy już ponad 15 lat na rynku, daje nam duże doświadczenie w dostarczaniu informacji o zamówieniach i pozwala na zaoferowanie rzetelnej i kompleksowej obsługi.

Blisko 80-osobowy zespół wspiera i udziela konsultacji tysiącom firm, zbierając przeszło 4 miliony przetargów i zapytań rocznie. Dzięki tak rozbudowanej strukturze grupy, nasi Klienci mogą korzystać z bogatego doświadczenia naszych specjalistów, oraz brać udział w przetargach udostępnianych w całej Europie (nie tylko oferty TED-u).

Chart-PL

Dlaczego my?


W obecnych czasach Internet umożliwia znacznie szybsze rozpowszechnianie informacji, dlatego dzięki Tender Service mogą Państwo zaoszczędzić czas, otrzymując każdego dnia spersonalizowane wiadomości z przetargami odpowiadającymi Państwa działalności.

 Największa Baza Zamówień

Przetargi.info – najbardziej rozbudowana baza z przetargami, zawiera oferty z Polski i z Europy. Zbieramy rocznie ponad 4 miliony przetargów publicznych i prywatnych z przeszło 40.000 źródeł – wszystko w jednym miejscu. To sprawia, że jesteśmy numerem jeden w Europie.

  • Oszczędność czasu i pieniędzy, dostęp do 40.000 źródeł
  • Codzienny monitoring najnowszych przetargów.
  • Aktualne przetargi i zlecenia z każdej branży
  

 Spersonalizowane konto – otrzymujesz przetargi tylko zgodnie z Twoimi oczekiwaniami

Zindywidualizowane Profile wyszukiwania zamiast wyboru kategorii ogólnych - to sposób na dostarczanie wszystkich najważniejszych informacji:

  • Elastyczne ustawienia: poprzez słowa kluczowe, kody produktów (CPV - kody), wielopoziomowe wyszukiwanie, lub połączenia kombinacji słów kluczowych, łatwe w użyciu filtry wyszukiwania itp. -Nasza " Zaawansowana Wyszukiwarka pozwala na precyzyjne wyszukiwanie ofert.
  • Dokładne dopracowanie wyszukiwanie przez naszych ekspertów: poprzez kontakt telefoniczny staramy się zdobyć wszystkie niezbędne informacje do optymalnego ustawienia wyszukiwarki.
  • Jako jedyni na rynku: (w przypadku braku SIWZ), oferujemy pomoc w wyszukaniu oraz dostarczeniu dokumentacji na adres e-mail!
 

 Najlepsze wsparcie naszych konsultantów

Osobiste wsparcie Klienta to jeden z naszych priorytetów. Poprzez bliski kontakt z naszymi Klientami, możemy zrozumieć dokładne ich wymagania i sprecyzować profile wg otrzymanych informacji.

  • Zindywidualizowane podejście do Klienta zamiast call center - Twój osobisty Manager odpowie na wszystkie pytania dotyczące wyszukiwania ofert, dokumentacji przetargowej itp.
  • Długoletnie doświadczenie - Jesteśmy na rynku nieprzerwanie od 2005 roku.
  • Zróżnicowana znajomość profili - poprzez długotrwałe relacje z klientami z niemal każdej branży.


Szybko i prosto!

 
Baza przetargów Osobisty Doradca Email Wzrost Sprzedaży
Dziennie przeszukujemy 40.000 źródeł z przetargami i ofertami Do każdego konta przypisany jest osobisty konsultant, aby pomóc w wyszukiwaniu Codziennie wysyłamy do Ciebie tylko te przetargi, które odpowiadają Twojej branży Oszczędzaj czas i pieniądze, z nami powiększysz zyski w firmie
 
 


Nadal nie przekonany?

Przeczytaj opinie Klientów, którzy już nam zaufali – lub zapisz się na 7 dniowy niezobowiązujący test i przekonaj się sam.

Firma Softrise Wojciech Krzyżak
"Zdecydowaiśmy się skorzystać z usług przetargi.info ze względu na dostęp do szerokiej bazy ogłoszeń przetargowych. Najbardziej doceniamy zaawansowaną przeglądarkę z możliwością filtrowania informacji po wielu kryteriach."

Pani Katarzyna Arciszewska


Zapisz się na DARMOWY 7-dniowy test z pełnym dostępem do konta, oraz sprawdź jak działają nasi konsultanci.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
tel.: 12-426-14-70, 570 127 807
email.: k.brzezinska@przetargi.info lub pomoc@przetargi.info