Sugestie
I.D.: 22401213

Pełnienie nadzoru nad projektem i realizacją robót budowlanych oraz zarządzanie Kontraktem pn.: Budowa wielofunkcyjnego pawilonu hodowlano – wystawienniczego (...) zwanego Orientarium (...).

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
15.09.17
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
71310000
Zamawiający:
Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi Sp. z o.o.
Miejsce realizacji:
PL: Miasto Łódź
Miejsce realizacji:
Miasto Łódź
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru nad projektem i realizacją robót budowlanych oraz zarządzanie Kontraktem pn.: Budowa wielofunkcyjnego pawilonu hodowlano – wystawienniczego wraz z wybiegami zewnętrznymi zwierząt zwanego Orientarium na terenie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego Sp. z o.o., Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SIWZ., Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru nad projektem i realizacją robót budowlanych oraz zarządzanie Kontraktem pn.: Budowa wielofunkcyjnego pawilonu hodowlano – wystawienniczego wraz z wybiegami zewnętrznymi zwierząt zwanego Orientarium na terenie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego Sp. z o.o., Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SIWZ.

Teraz 7 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 33 i Przedszkola Miejskiego nr 206 przy ul. Lermontowa 7, 92-512 Łódź 30.11.18
Pełnienie nadzoru nad realizacją robót oraz zarządzaniem Kontraktem pn. „Rozbudowa ul. Rokicińskiej w Łodzi (...) wraz z przebudową wodociągu w (...) oraz budową wodociągu w (...).  
Pełnienie nadzoru nad realizacją robót oraz zarządzaniem Kontraktem pn.:Przebudowa układu drogowo-torowego w ul. Dąbrowskiego na odcinku od al. Śmigłego Rydza do ul. Rzgowskiej  
Pełnienie nadzoru nad realizacją Robót oraz zarządzaniem Kontraktem pn.: „Przebudowa linii tramwajowej w al. Śmigłego-Rydza – Przebudowa wiaduktów na al. Śmigłego-Rydza (...) (Inżynier Kontraktu)  
Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi – Projekt 1,4,3 w zakresie przebudowy ul. Kilińskiego na odc. od ul.Jaracza do ul. Narutowicza, budowa parku kieszonkowego na wysokości posesji Kilińskiego 40 (...)  
Wykonanie ekspozycji oraz dostawa wyposażenia Strefy dla dzieci wraz z niezbędnymi usługami projektowymi i robotami budowlanymi w Strefie dla dzieci i Warsztacie Technicznym 22.08.18
Remont i przebudowa budynków przy ul. Moniuszki 3 i 5 oraz Tuwima 10 w systemie zaprojektuj i wybuduj z podziałem na 2 części realizowany w ramach zadania Rewitalizacja przestrzeni miejskiej(...)  
Dostawa sprzętu medycznego dla IMŁ Sp. z o. o. 31.08.18
Kompleksowa usługa w zakresie zarządzania projektami i pełnienia nadzoru inwestorskiego przy realizacji inwestycji „Budowa Ponadregionalnego Zintegrowanego Centrum Zabiegowego z zapleczem łóżkowym ...  
Dostawa materiałów stosowanych do dezynfekcji 11.09.18