Sugestie
I.D.: 26542654

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej budowy nowej pływalni przy ul. Lazurowej w Warszawie

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
08.03.18
Rodzaj dokumentu:
Przetargi (wszystkie procedury)
Kody CPV
71200000 71320000
Termin składania wniosków:
23.04.18 10:00
Zamawiający:
Ośrodek Sportu i Rekreacji m. st. Warszawa w Dzielnicy Bemowo
Miejsce realizacji:
PL: Miasto Warszawa
 
 
Miejsce realizacji:
Miasto Warszawa
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej budowy nowej pływalni usytuowanej w Warszawie przy ul. Lazurowej w Warszawie wraz z prowadzeniem nadzoru autorskiego w trakcie jego realizacji w przypadku gdy Zamawiający zawrze umowę z wykonawcą robót budowlanych., Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej budowy nowej pływalni usytuowanej w Warszawie przy ul. Lazurowej w Warszawie wraz z prowadzeniem nadzoru autorskiego w trakcie jego realizacji w przypadku gdy Zamawiający zawrze umowę z wykonawcą robót budowlanych., Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SIWZ.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej budowy nowej pływalni przy ul. Lazurowej w Warszawie  
Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego  
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy/budowy przewodów wodociągowych DN 80 mm na DN 100 mm Lca 205 m w ul. Anilinowej w Warszawie na terenie Dzielnicy Białołęka. 10.07.18
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę kanalizacji ściekowej DN 0,25 m L ca 580 m w ul. Orneckiej wraz z odcinkami sieci w Warszawie na terenie Dzielnicy Białołęka.  
Dostawa systemu cyfrowego miksowania dżwięku.  
Przygotowanie materiałów do złożenia wniosku o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego (ciąg dalszy nazwy w sekcji II.1.4))  
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zamierzenia inwestycyjnego pn. „Budowa przedszkola przy ul. Siemiatyckiej” wraz z projektem rozbiórki istniejącego budynku przedszkola, (...)  
Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Muzeum Historii Polski w Warszawie”.  
Budowa osiedlowej sieci ciepłowniczej do budynków przy ulicy: Górczewska 6, 8; Młynarska 25A, 27, 29, 31; Szlenkierów 2, 7; Tyszkiewicza 6, 8, 12, 12A; Żytnia 55, 63 w W-wie - Postępowanie 18/051/PN/RB  
Wykonanie robót budowlanych w zakresie: przebudowy osiedlowej sieci ciepłowniczej wraz z przyłączami do budynków przy ul. Stanisławowskiej 7 i 9 w Warszawie - [SC I 63] (R4)