Sugestie
I.D.: 26543024

Suchy Las - wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej (budowa pełnej infrastruktury w rejonie ul. Lisiej, Klonowej, Sprzecznej i Zgodnej).

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
08.03.18
Rodzaj dokumentu:
Korekta / Anulowanie
Kody CPV
71248000 71320000
Termin składania wniosków:
21.03.18 08:30
Zamawiający:
Gmina Suchy Las
Miejsce realizacji:
POLSKA
 
 
Miejsce realizacji:
POLSKA
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
1. Przedmiotem umowy jest wykonanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej (budowa pełnej infrastruktury w rejonie ul. Lisiej, Klonowej, Sprzecznej i Zgodnej) na:, — Suchy Las: budowa kanalizacji sanitarnej z przyłączami (zakres: AQUANET),, — Suchy Las: budowa, przebudowa i odtworzenie dróg wraz z odwodnieniem i usunięciem kolizji (zakres: Gmina Suchy Las)., 2. W ramach zamówienia należy wykonać dokumentację projektową pozwalającą na wykonanie wszystkich robót budowlanych niezbędnych dla prawidłowej realizacji zamówienia. Zakres opracowania (dokumentacji projektowej) obejmuje projekt budowlany i wykonawczy z uwzględnieniem poszczególnych branż w celu uzyskania pozwolenia na budowę oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad inwestycją, zgodnie z załącznikiem nr I do SIWZ.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo- kosztorysowej i wykonawczej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę celem realizacji za-dania pn. „Zaopatrzenie Gminy Kościelisko w ciepło systemowe”  
Wykonanie dok. proj. – proj. bud. i wyk. wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania pn. „Budowa obwodnicy Pragi w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 703”.  
Budowa Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Piaskach Bankowych  
Budowa miejskiej sieci ciepłowniczej wysokich parametrów wraz z przyłączami do budynków mieszkalnych Semeko w rejonie ul. Kosynierów w Rumi  
Budowa przedszkola w Golęczewie, gmina Suchy Las Numer referencyjny (jeżeli dotyczy): ZP.271.12.2018 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie : - budowy przedszkola w ramach  
Poznań – sieć wodociągowa w rejonie ul. Uroczej  
Wykonanie dezynfekcji sześciu studni w rejonie ulic Migdałowej i Figowej w Poznaniu. 1. Zakres opracowania: a) wykonanie dezynfekcji studni pod adresem: 1. Ul. Migdałowa 53 - studnia kopana 2. Ul. 02.08.18
„Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy będących w kolizji z przebudową dróg napowietrznych linii energetycznych SN i NN oraz WLZ w rejonie ul. Szwedzkiej (zadanie „A”) i w rejonie ul.  
„Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy będących w kolizji z przebudową dróg napowietrznych linii energetycznych SN i NN oraz WLZ w rejonie ul. Szwedzkiej (zadanie „A”) i w rejonie ul.  
Wykonanie dokumentacji projektowej instalacji hydrantowej w Przedszkolu Publicznym nr 8 w Pszczynie przy ul. J.Kupca 1. Pełnienie nadzoru autorskiego nad realizowaną inwestycją. - inwentaryzacja 18.06.18