Sugestie
I.D.: 26532851

27/02/ADM/2018 organizacja, przeprowadzenie i obsługa pikniku integracyjnego dla pracowników PKP Intercity oraz ich rodzin. Miejscem planowanym na organizację wydarzenia jest hala C i przyległy do

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
07.03.18
Rodzaj dokumentu:
Przetargi (wszystkie procedury)
Kody CPV
79950000
Termin składania wniosków:
27.03.18
Zamawiający:
PKP INTERCITY S.A.
Miejsce realizacji:
PL:
 
 
Miejsce realizacji:
Pomorskie
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
27/02/ADM/2018 organizacja, przeprowadzenie i obsługa pikniku integracyjnego dla pracowników PKP Intercity oraz ich rodzin. Miejscem planowanym na organizację wydarzenia jest hala C i przyległy do hali teren zewnętrzny w obrębie AMBEREXPO Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku. Do obowiązków wybranego Wykonawcy będzie należało dopełnienie wszelkich formalności

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
07/05/ADM/2018-II sukcesywne dostawy obuwia służbowego damskiego (półbuty oraz kozaki) 29.06.18
Organizacja i przeprowadzenie kursu dla uczestników projektu „Zwiększamy kompetencje pomorskich pracowników" Z podziałem na części: Część 1: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia: grafika 26.06.18
CZĘŚĆ NR: 7 NAZWA: Organizacja wycieczki do Trójmiasta dla pracowników i emerytów Politechniki Rzeszowskiej oraz członków ich rodzin w 2018 roku.  
CZĘŚĆ NR: 6 NAZWA: Organizacja wycieczki samolotowej do Portugalii dla pracowników i emerytów Politechniki Rzeszowskiej oraz członków ich rodzin w 2018 roku.  
CZĘŚĆ NR: 5 NAZWA: Organizacja wycieczki do Zakopanego dla pracowników i emerytów Politechniki Rzeszowskiej oraz członków ich rodzin w 2018 roku.  
CZĘŚĆ NR: 4 NAZWA: Organizacja wycieczki "Szlakiem zabytków techniki" dla pracowników i emerytów Politechniki Rzeszowskiej oraz członków ich rodzin w 2018 roku.  
CZĘŚĆ NR: 3 NAZWA: Organizacja wycieczki zagranicznej do Rumunii dla pracowników i emerytów Politechniki Rzeszowskiej oraz członków ich rodzin w 2018 roku.  
CZĘŚĆ NR: 2 NAZWA: Organizacja wycieczki zagranicznej do Bułgarii dla pracowników i emerytów Politechniki Rzeszowskiej oraz członków ich rodzin w 2018 roku.  
CZĘŚĆ NR: 1 NAZWA: Organizacja wycieczki do Warszawy dla pracowników i emerytów Politechniki Rzeszowskiej oraz członków ich rodzin w 2018 roku.  
Obsługa linii autobusowych komunikacji miejskiej 19.07.18