Sugestie
I.D.: 23795369

Jest Świadczenie usług sprzętowych przy zimowym oraz bieżącym utrzymaniu dróg krajowych administrowanych przez Oddział w Rzeszowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Rodzaj umowy:
Usługi
Data publikacji:
10.11.17
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
90630000 90620000
Zamawiający:
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział w Rzeszowie
Miejsce realizacji:
PL: Podkarpackie
Miejsce realizacji:
Podkarpackie
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Usługi usuwania oblodzeń Usługi odśnieżania

Teraz 7 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich w sezonie: 2018/2019, 2019/2020 na terenie województwa podkarpackiego – RDW Łańcut – zadanie nr IV.12 Numer referencyjny: 20.07.18
Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz na terenach zewnętrznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Jaśle 08.08.18
Kontynuacja bud. przy optymaliz.rozw.proj.zad.Rozbud. dk Nr 4 (E-40) Jędrzychowice – Korczowa wraz z niezbęd.infra. tech., budowlami i urządz. budowl. odc. Łańcut – Głuchów km 613+767,30 do 619+589,86.  
Oczyszczenie urządzeń podczyszczających wody opadowe i kanalizacji deszczowej na terenie województwa podkarpackiego na obszarze działania O/Rz GDDKiA w ciągu 48 miesięcy od daty podpisania umowy.  
Oczyszczenie urządzeń podczyszczających wody opadowe i kanalizacji deszczowej na terenie województwa podkarpackiego na obszarze działania O/Rz GDDKiA w ciągu 48 miesięcy od daty podpisania umowy.  
Zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S19 na odcinku od węzła „Lasy Janowskie” do węzła „Nisko Południe” z podziałem na trzy zadania:Zadanie „A” od węzła „Lasy Janowskie” (bez węzła) do węzła „Zdziary” (z węzłem) o długości około 9,3 km;Zadanie „B” od węzła „Zdziary” ( bez węzła) do węzła „Rudnik nad Sanem” (bez węzła) o długości około 9 km;Zadanie „C” od węzła „Rudnik nad Sanem” (z węzłem) do węzła „Nisko Południe” (z węzłem) o długości około 6 km.  
CZĘŚĆ NR: 1 NAZWA: Część 1. „Remont pomieszczeń biurowych sekretariatu oraz Dyrekcji” – Etap I  
Wykonanie dokumentacji projektowych związanych z bieżącym utrzymaniem dróg do końca 2018 roku w zakresie organizacji ruchu Numer referencyjny (jeżeli dotyczy): PZDW/WZP/243/WZR/1/2018  
Wykonanie oraz dostawa oznakowania pionowego ustawionego przy drogach krajowych administrowanych przez Oddział w Rzeszowie GDDKiA w okresie czterech lat od daty zawarcia umowy 14.08.18
Pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją Robót oraz zarządzanie Kontraktem pn.: „Kontynuacja budowy przy optymalizacji rozwiązań projektowych zadania pn. Rozbudowa drogi krajowej nr 4 (...).