Sugestie
I.D.: 22946034

Usługa doboru parametrów uwzględniającego optymalizację potrzeb Zamawiającego, dostawę i montaż 32 szt urządzeń klimatyzacyjnych w opcji multisplit wraz z dostosowaniem instalacji zasilającej w

Rodzaj umowy:
Inne
Data publikacji:
06.10.17
Rodzaj dokumentu:
Przetargi (wszystkie procedury)
Kody CPV
45300000
Termin składania wniosków:
12.10.17
Zamawiający:
PKP POLSKIE LINIE KOLEJOWE S.A.
Miejsce realizacji:
PL:
 
 
Miejsce realizacji:
Małopolskie
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Usługa doboru parametrów uwzględniającego optymalizację potrzeb Zamawiającego, dostawę i montaż 32 szt urządzeń klimatyzacyjnych w opcji multisplit wraz z dostosowaniem instalacji zasilającej w pomieszczeniach budynku przy. Pl. Matejki 12 w Krakowie 0331/IZ06EK/07339/00106/17/E 0331/IZ06EK/20110/07339/17/P Usługa doboru parametrów uwzględniającego optymalizację potrzeb Zamawiającego, dostawa i

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo- kosztorysowej i wykonawczej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę celem realizacji za-dania pn. „Zaopatrzenie Gminy Kościelisko w ciepło systemowe”  
Numer referencyjny (jeżeli dotyczy): F – 26.1 – 1 /18 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji systemu klimatyzacji w wybranych pomieszczeniach Sądu Rejonowego w Limanowej przy ul.  
Dostawa i uruchomienie systemu dynamicznej informacji pasażerskiej realizowanego w ramach projektu „Integracja transportu publicznego w Tarnowie”  
Urządzenie placu zabaw w Źrebcach Numer referencyjny (jeżeli dotyczy): ZP.271.17.2018 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa I etapu placu zabaw przy ulicy Wapiennej w Źrebcach, która obejmuje  
Rozbudowa systemu udostępniania e-usług publicznych obejmującą dostawę sprzętu, oprogramowania i usług.  
„Remonty kapitalne armatury i rurociągów w PGE Energia Ciepła S.A. oddział Wybrzeże i PGE Energia Ciepła S.A. oddział Kraków”  
CZĘŚĆ NR: 5 NAZWA: Wyłonienie Wykonawcy na dostawę sprzętu komputerowego dla potrzeb Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (30-348), ul. Prof.S. Łojasiewicza 6.  
CZĘŚĆ NR: 4 NAZWA: Wyłonienie Wykonawcy na dostawę sprzętu komputerowego dla potrzeb Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (30-348), ul. Prof.S. Łojasiewicza 6.  
Dostawa urządzeń medycznych do Centrum Symulacji Medycznej Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń 30.06.18
„Zakup i dostawa infrastruktury sprzętowej i oprogramowania systemowego” 20.07.18