Sugestie
I.D.: 26348072

Dost. do kop. JSW S.A.pian do wyp. pustek w gór. oraz uszczel. wykł. w wyrob. kor., miner. tworzyw izol.-uszczel., prep. antypirogennych przez. do dezakt. węgla skłonnego do samoz. z ter. real. 12 mies. od daty zaw. um

Rodzaj umowy:
Dostawy
Data publikacji:
28.02.18
Rodzaj dokumentu:
Przetargi (wszystkie procedury)
Kody CPV
24900000
Termin składania wniosków:
13.03.18 08:30
Zamawiający:
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji
Miejsce realizacji:
PL: Rybnicki
 
 
Miejsce realizacji:
Rybnicki
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Dostawy do kopalń JSW S.A. pian do wypełniania pustek w górotworze oraz uszczelniania wykładki w wyrobiskach korytarzowych, mineralnych tworzyw izolująco-uszczelniających, preparatów antypirogennych przeznaczonych do dezaktywacji węgla skłonnego do samozapłonu z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy., Dostawa dwuskładnikowej piany fenolowej nisko spienialnej (pakiet 2 pozycje) w łącznej ilości 620 kg., Dostawa dwuskładnikowej piany fenolowej wysoko spienialnej (pakiet 2 pozycje) w łącznej ilości 329 372 kg., Dostawa dwuskładnikowej piany fenolowej do natrysku (pakiet 2 pozycje) w łącznej ilości 24 472 kg., Dostawa mineralnych tworzyw izolująco-uszczelniających o cechach antypirogenu w ilości 1 633 000 kg., Dostawa preparatu antypirogennego przeznaczonego do dezaktywacji węgla skłonnego do samozapłonu w ilości 10 000 kg.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Dostawy do kopalń JSW S.A. stojaków ciernych, uniwers. stropnic górn. i strop. podp.-kotw. z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.  
Dostawy do kopalń JSW S.A. części do obudów zmechanizowanych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.  
Dostawy do kopalń JSW S.A. kotew z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.  
Łańcuchy, ogniwa złączne, szybkozłącza, trasy łańcuchowe, zamki blokowe, śruby, nakrętki, łańcuchy techniczne, gospodarcze.  
Dostawy do kopalń JSW S.A. okładzin żelbetowych, nakryw oraz betonitów prostopadłościennych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.  
Dostawy do kopalń JSW S.A. węży hydraulicznych wysokociśnieniowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.  
Dostawy do kopalń JSW S.A. preparatów do nawilżania pyłów węglowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.  
Dostawy do kopalń JSW S.A. osprzętu do iniekcji górotworu z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy  
Zadanie nr 1 – Dostawa mieszanki mineralno-asfaltowej – stosowanej na gorąco. Zadanie nr 2 – Dostawa emulsji asfaltowej. Zadanie nr 3 – Dostawa mieszanki mineralno-asfaltowej – stosowanej na zimno.  
Świadczenie serwisu technicznego oraz dostawa części zamiennych, zespołów i podzespołów do kombajnów chodnikowych KTW-200/1 dla JSW S.A. KWK Borynia-Zofiówka-Jastrzębie Ruch Borynia