Sugestie
I.D.: 25140436

Dostawa taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej sp. z o.o. w 2017 roku

Rodzaj umowy:
Dostawy
Data publikacji:
09.01.18
Rodzaj dokumentu:
Wynik
Kody CPV
34312600
Zamawiający:
Polska Grupa Górnicza sp. z o.o.
Miejsce realizacji:
PL: Śląskie
Miejsce realizacji:
Śląskie
 • Zapisz
 • Drukuj
 • Notatki
  Zaloguj się, aby dodać notatkę.
 • Prześlij
  Błędny email Email został wysłany pomyślnie
Opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze., Zamówienie obejmuje dostawę taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej sp. z o.o. w 2017 roku., Dostawa taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej sp. z o.o. w 2017 roku., Dostawa taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej sp. z o.o. w 2017 roku.

Teraz 14 dniowy darmowy test
aby zobaczyć treść należy zapisać się na darmowy test

dlaczego przetargi.info?

 • Personalizacja branż -
    indywidualne kryteria wyszukiwania!

 • Największa baza z przetargami

 • Codzienna informacja na e-mail

 • Wykwalifikowana kadra

Rejestracja na test

Podobne przetargi z danej branży

Tytuł Termin składania ofert
Dostawa taśm przenośnikowych polichlorowinylowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku  
Dostawa osprzętu do klejenia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej sp. z o.o. w 2018 roku (nr grupy asortymentowej 295-18)  
Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych do budowy nowych tras (zgodnie z dokumentacją Techniczno-Ruchową Polskiej Grupy Górniczej S.A. – Oddział ZR-P) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.  
Dostawa masek i półmasek filtracyjnych oraz części zamiennych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej sp. z o. o. w 2018 roku (nr grupy asortymentowej 292-5).  
Dostawa materiałów do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej sp. z o.o.  
Dostawa elementów trasy kolejki spągowej zębatej spalinowej KSZ-900 dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel w 2018 roku (nr grupy: 295-21) 28.06.18
Dostawa materiałów do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. 29.06.18
Dostawa części zamiennych do przenośnika zgrzebłowego PATENTUS dla Polskiej Grupy Górniczej S.A.Oddział KWK Ruda Ruch Bielszowice - grupa asortymentowa 292-10-07  
Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych do wymiany w trasach już istniejących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy asortymentowej: 295-20)  
Wykonanie przewozów węgla transportem kolejowym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej KWK Piast-Ziemowit oraz KWK Mysłowice-Wesoła w okresie 12 m-cy.