Sugestie

Tender Service rozszerza działalność o nowe Państwa

03. luty 2015

Tender Service Group poszerza ofertę o zamówienia z Ameryki Łacińskiej. Jako jedyni na rynku, oferujemy dostęp do przetargów publicznych z Argentyny, Chile, Boliwii, Peru, Ekwadoru, Kolumbii, Panamy i Meksyku.

Ameryka Łacińska oferuje nowe możliwości nawiązania współpracy dla przedsiębiorstw europejskich.
Szczególnie zapotrzebowanie dotyczy dostawców w branżach hight-tech. Oferta obejmuje również dostawców w branżach niszowych, gdzie lokalne firmy nie posiadają jeszcze wystarczającego doświadczenia i nie oferują wysokiej jakości usług.  
Możesz już teraz otrzymywać powiadomienia o zamówieniach z powyższych krajów, zacząc współpracę z lokalnymi dystrybutorami, lub bezpośrednio startować w tych przetargach.
Codziennie publikujemy około 3000 ogłoszeń.

Dyrektor naszego oddziału w Hiszpanii "Tender Service Spain", pan Marc Torrent, potwierdza, że Ameryka Łacińska jest dobrym miejscem dla firm europejskich, istnieją tam podobne przepisy Prawa Zamowień Publicznych przyjazne środowiskom biznesowym.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zamó‌wień publicznych w Ameryce Łacińskiej, lub jesteś zainteresowany otrzymywaniem powiadomień z tego regionu, prosimy o kontakt.
 

 


Nasz serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści oraz działanie stron, których odnośniki można znaleźć na przetargi.info