Używasz nieobsługiwaną przeglądarkę
Sugestie

Usługa

email

Powiadomienia o przetargach

Nasza usługa powiadomień o przetargach zapewni Ci wysyłkę mailową informatora z ogłoszeniami. Bądź na bieżąco z ogłaszanymi zamówieniami publicznymi.

Więcej
handshake

Wyniki przetargów

Otrzymuj powiadomienia o zwycięskich ofertach z Twojej branży. Umożliwi Ci to śledzenie ofert, które wygrywają w interesujących Cię przetargach.

Więcej
attachments

Załączniki przetargowe

Nie trać czasu na kontakt z zamawiającym i próby znalezienia dokumentacji przetargowej w internecie. Pobieraj załączniki bezpośrednio z naszego serwisu.

Więcej
reports-analysis

Raporty i analizy

Możemy przygotować spersonalizowane raporty i analizy dotyczące każdej branży. Dzięki takim informacjom będziesz o krok przed konkurencją! 

 

Więcej
xls

Eksport do pliku XLS 

Sortuj, filtruj i dostosowuj wyniki przetargów według własnego zapotrzebowania. Sprawdzaj rozstrzygnięte postępowania i analizuj ceny żeby lepiej przygotować własną ofertę.

Więcej
xml

Eksport do pliku XML

Otrzymuj powiadomienia jako plik XML, który pozwala na import informacji do Twojego systemu informatycznego i użycie według własnych potrzeb wewnątrz Twojej firmy.
 

Więcej
api

API

Interfejs HTTP API umożliwia pobieranie danych w niestandardowym formacie. Pozwala na wykorzystanie informacji na własny użytek Twojej firmy.
 

Więcej
email-recipient

Konfiguracja adresów email

Zarządzaj wysyłką swoich powiadomień o przetargach.            

 
 

Więcej
international

Pomoc naszego zespołu

Nasi doświadczeni konsultanci pomogą Ci dotrzeć do informacji o zamówieniach publicznych, które zapewnią zysk Twojej firmie.
 

Więcej
 

banner-test
 

Przetargi w liczbach

140 mld zł

Wydanych na zamówienia  publiczne  

 

450.000


Ogłoszeń opublikowanych w Polsce w 2017 
 
 

40000


Źródeł informacji przeglądanych codziennie

 

365


Razy w roku aktualizowana baza 
 
 

16


Serwisów przetargowych w Europie i Ameryce Łacińskiej
 

15


Lat na rynku międzynarodowym
Od 13 lat w Polsce
 
 
Zaufaj naszemu zespołowi i oszczędzaj swój czas. Przeszukujemy tysiące stron internetowych z sektora publicznego każdego dnia. Wypróbuj naszą usługę bezpłatnie, bez żadnych zobowiązań i przeglądaj ogłoszenia przetargowe.